Sohbet Hepsijet sorunsalı

• Konbuyu başlatan brabbit
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 13
  • Görüntüleme 999

brabbit

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi MI 5S
Konular
22
04 Ocak'ta Hepsiburada üzerinden 2 adet telefon siparişi verdim. Hepsiburada'da teslim tarihi 06 Ocak gözüküyordu. Hepsijet 08 Ocak teslim tarihi diyordu. Fakat ortada yok hala kargom. Sitede depoda gözüküyor. Müşteri hizmetleri Gebze'de diyor. Güvenilir olduğu için Hepsiburada'dan sipariş verdim ama güvenimi sarsıyor bu hareketler. Yorumları ne yazık ki siparişi verdikten sonra okudum. Çok fazla mağdur varmış. Son zamanlarda hepsijet ve hepsiburada ile kargosu gelen var mı?

Edit: Bugün itibariyle kargodan herhangi bir haber alamıyorum. Hepsijet'e ulaşılamıyor. Hayırlısı bakalım.

Son düzenleme:

seyamkk

Andromeda
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
RN 12 PRO 5G
Meslek
Elektrik teknisyen
Konular
22
1.5 ayda elime ulaştı siparişim kargoya verildiği için iptalde edememıstim kullanmadığım telefonun ekstresini ödemiştim. Tekrar ve tekrar söylüyorum Hepsiburada ve hepsijet pişmanlıktır.

brabbit

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi MI 5S
Konular
22
1.5 ayda elime ulaştı siparişim kargoya verildiği için iptalde edememıstim kullanmadığım telefonun ekstresini ödemiştim. Tekrar ve tekrar söylüyorum Hepsiburada ve hepsijet pişmanlıktır.

Sormayın hocam. Yıllardır sıkıntısız alışveriş yaptığım site diye güvendim. Efsane cuma sonrası dağıtmışlar. Siparişten sonra gördüm ne yazık ki. Umarım bir an önce elime ulaşır telefonlar.

Burakalpsen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
11
Bazen gariplikleri olan ama hala daha en iyisi olan site hepsiburada. Efsane cumada 4 tane ürün aldığım ilk ürünün 24 saat olmadan teslim edildiği kalan ürünlerin 1 ay sonra geldiği sistem :D Aynı kutuya niye koymamışlar orası muamma. Ama toparladılar aslında 2 gün önce bende ürün aldım dün geldi. Ancak bahsettiğim olay hepsiekspress. Hepsijet ayrı bir kuruluşu mudur bilemem.

Tuxs

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ESR
Cihazım
Mi9 T Pro 6/128
Konular
2
Halen daha yoğunluk var cuma furyasında bir telefon kılıfı ile 2 adet 64 gb lık usb anca 25 gün sonra gelebilmişti. Bilgisayar monitörü aldım daha sonrasında oda 10 gün tedarik edilmek için beklendi 10 gün sonra ptt kargoya verdi sağolsun Hepsiburada ama o beterinde beteriymiş meğer bide Ptt kargo 15-20 gün bekletmişti. 1-1.5 ay sürdü anca teslim alabilmiştim. Söylenilenlere göre 500.000'in üzerinde kargo yığılma var depolarında ve halen daha sıraya koyuyorlarmış. Bu arada bu bahsettiğim kılıf ile usb yi Hepsijet getirir diye beklerken AGT diye bir kurye getirmişti aşırı yoğunluktan ötürü Hepsijet işin içinden çıkamıyormuş. En kötüsüde kargonuz nerede takip edemiyorsunuz adam cepten aradı beni kargonuz var diye aramasa bizde gelecek diye bekleyeceğiz. Sormaden etmeden de farklı kuryelere, kargo şirketlerine verdiler ya iyice ayar oldum.

brabbit

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi MI 5S
Konular
22
Bazen gariplikleri olan ama hala daha en iyisi olan site hepsiburada. Efsane cumada 4 tane ürün aldığım ilk ürünün 24 saat olmadan teslim edildiği kalan ürünlerin 1 ay sonra geldiği sistem :D Aynı kutuya niye koymamışlar orası muamma. Ama toparladılar aslında 2 gün önce bende ürün aldım dün geldi. Ancak bahsettiğim olay hepsiekspress. Hepsijet ayrı bir kuruluşu mudur bilemem.

Hepsiekspress adını Hepsijet şeklinde değiştirdiler. Umarım en kısa zamanda gelir cidden insan ister istemez endişe duyuyor.
Halen daha yoğunluk var cuma furyasında bir telefon kılıfı ile 2 adet 64 gb lık usb anca 25 gün sonra gelebilmişti. Bilgisayar monitörü aldım daha sonrasında oda 10 gün tedarik edilmek için beklendi 10 gün sonra ptt kargoya verdi sağolsun Hepsiburada ama o beterinde beteriymiş meğer bide Ptt kargo 15-20 gün bekletmişti. 1-1.5 ay sürdü anca teslim alabilmiştim. Söylenilenlere göre 500.000'in üzerinde kargo yığılma var depolarında ve halen daha sıraya koyuyorlarmış. Bu arada bu bahsettiğim kılıf ile usb yi Hepsijet getirir diye beklerken AGT diye bir kurye getirmişti aşırı yoğunluktan ötürü Hepsijet işin içinden çıkamıyormuş. En kötüsüde kargonuz nerede takip edemiyorsunuz adam cepten aradı beni kargonuz var diye aramasa bizde gelecek diye bekleyeceğiz. Sormaden etmeden de farklı kuryelere, kargo şirketlerine verdiler ya iyice ayar oldum.

Hocam bu dediğinizi ilk kez duydum ve bu büyük sıkıntı. Sizden habersiz ne idugu belirsiz bir yerlere kargoyu vermek nedir. Şu mağdur kişilerin kargolarini versinler sonra batsalar umrumda olmaz. O kadar soğudum bunlardan.

Tuxs

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ESR
Cihazım
Mi9 T Pro 6/128
Konular
2
Hepsiekspress adını Hepsijet şeklinde değiştirdiler. Umarım en kısa zamanda gelir cidden insan ister istemez endişe duyuyor.

Hocam bu dediğinizi ilk kez duydum ve bu büyük sıkıntı. Sizden habersiz ne idugu belirsiz bir yerlere kargoyu vermek nedir. Şu mağdur kişilerin kargolarini versinler sonra batsalar umrumda olmaz. O kadar soğudum bunlardan.

Vallaha bende şaşırmıştım normalde bu cuma furyasından önce çok kez alış yaptım Hepsiburada dan dün aldığım ürün ertesi gün saat 10-11 gibi kapımda oluyordu. Cuma furyasında da kargolarda oluşan sıkıntıları biliyorduk bekleyelim dedik madem aldık yapacak birşey yok 20-25 gün bekledik Hepsijet getirir diye ama AGT diye bir kuryede çalışan birisi getirdi sorduğumuzda da Hepsijet yoğun olduğu için kendilerine veriyormuş kargoları. Telefon kılıfı, usb gibi küçük şeyleri gönderiyorlar sanırım bu kuryeyle bende şaşırdım öyle ki ben halen daha kargo takibi diye Hepsijet'i muhattabım biliyordum birde arıyorum söylüyorum olabilir yoğunluktan başka şirkete verilebiliyor demez mi iyide dedim nasıl takip edecektim adam aramasaydı yada siz nasıl farklı bir şirkete verirsiniz habersiz diyorum ses vermiyorlar.

brabbit

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi MI 5S
Konular
22
Vallaha bende şaşırmıştım normalde bu cuma furyasından önce çok kez alış yaptım Hepsiburada dan dün aldığım ürün ertesi gün saat 10-11 gibi kapımda oluyordu. Cuma furyasında da kargolarda oluşan sıkıntıları biliyorduk bekleyelim dedik madem aldık yapacak birşey yok 20-25 gün bekledik Hepsijet getirir diye ama AGT diye bir kuryede çalışan birisi getirdi sorduğumuzda da Hepsijet yoğun olduğu için kendilerine veriyormuş kargoları. Telefon kılıfı, usb gibi küçük şeyleri gönderiyorlar sanırım bu kuryeyle bende şaşırdım öyle ki ben halen daha kargo takibi diye Hepsijet'i muhattabım biliyordum birde arıyorum söylüyorum olabilir yoğunluktan başka şirkete verilebiliyor demez mi iyide dedim nasıl takip edecektim adam aramasaydı yada siz nasıl farklı bir şirkete verirsiniz habersiz diyorum ses vermiyorlar.

Neyse ki kargonuz sağ salim elinize ulaşmış hocam. Darısı başıma. Bu mevzu hepsiburada'nın sonu olabilir. Şikayetvar, Twitter, Ekşi Sözlük gibi yerler bizim gibi mağdurlarla dolu. Hepsiburada WhatsApp hattından talep oluşturdum. Şikayetvar üzerinden de şikayet yazdım. Bakalım nasıl etki edecek.

Muallim45

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hayrettin
Cihazım
Xiamio
Konular
1
Merkez aynı Herşey farklı, hepsiekspres sadece Carrefour için dağıtım yapıyor. Hepsi jet in sistemi kodlayıcıları kara cumada karardı, çuvalladılar, malları araçlarda gezdiriyorlarmış. Kendileri talip oldular kendilerini kendileri batırdılar.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Muallim45

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hayrettin
Cihazım
Xiamio
Konular
1
"Hepsiekspress adını Hepsijet şeklinde değiştirdiler. Umarım en kısa zamanda gelir cidden insan ister istemez endişe duyuyor."

İsim değişikliği yok şirket içinden şirket çıkarma var. Yeni yapılanma, bölünme ne derseniz...

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt