Soru Hepsiburadadan xiaomi mi 8 alma

Onur.akks

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Huawei p9 li
Konular
4
Arkadaşlar mi 8 almaya niyetim var. Hepsiburada ile görüştüm ithalatçı firma olarak evo ve delta ile anlaşmamız var dediler ama sıkıntı telefonu açmadan hangisi olduğunu bilemiyor muşsun. Deltanın iyi olduğunu biliyorum asıl sorum evo nasıl bir firma, güvenilir mi. Diğer sorumda mi8 mi, mi mix2s mi hangisini almam daha mantıklı olur?

Onur.akks

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Huawei p9 li
Konular
4
Hocam onun yerine KVK garantili alın cepportan gittigidiyor üzerinden
Hocam daha önce xiaomi nin başka bi telefonunu aldım kvk epey sorun çıkardılar ve telefonuma fiziki olarak hasar verdiler bunu söyleyince de ilgisiz ve kaba davrandılar onun icin kvk dan uzak duruyorum.

Oyla:

lewizsthank1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Mi 10T PRO
Meslek
Yazarkasa Teknisye
Konular
25
Hocam konu başlığını düzenleyebilir misiniz? en sona bari "k" ekleyin çünkü ilk gördüğümde "tavsiye etmiyorum almayın" anlamında bir konu açılmış sandım :)

Oyla:

Onur.akks

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Huawei p9 li
Konular
4
hocam delta alın bildiğime göre bazı sorunlarda evobtye gönderiyorlarmış telefonları
Benimde niyetim delta hocam hepsiburada ile görüştüm iki firma var dediler biri ego digeride delta kutuyu açtıktan garantide yazar dediler de artık o durumu göze alacagim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam konu başlığını düzenleyebilir misiniz? en sona bari "k" ekleyin çünkü ilk gördüğümde "tavsiye etmiyorum almayın" anlamında bir konu açılmış sandım :)
Tamamdır hocam teşekkür ederim

Oyla:

KutayKaraman

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kutay
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
19
Benimde niyetim delta hocam hepsiburada ile görüştüm iki firma var dediler biri ego digeride delta kutuyu açtıktan garantide yazar dediler de artık o durumu göze alacagim.
hocam biraz daha araştırın çünkü garanti çok önemli delta bulmaya özen gösterin.ben evo garantili aldım kapı kapı dolasıyorum ücretli servis varmı diye...

Oyla:

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Sakın evo alma da ne olursa olsun

Oyla:

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Arkadaşlar mi 8 almaya niyetim var. Hepsiburada ile görüştüm ithalatçı firma olarak evo ve delta ile anlaşmamız var dediler ama sıkıntı telefonu açmadan hangisi olduğunu bilemiyor muşsun. Deltanın iyi olduğunu biliyorum asıl sorum evo nasıl bir firma, güvenilir mi. Diğer sorumda mi8 mi, mi mix2s mi hangisini almam daha mantıklı olur?
Kvk garantili olarak alınan cihazları, kvk genellikle evo ya gönderiyor aracılıktan öte birşey olmuyor
Evo zaten Allahın kimseyi bulaştırmaması gereken bir kurum.
Delta bence aralarından en iyisi
Hepsiburada kutusu açılmış ürünleri servis raporu olmadan almıyor diye biliyorum, cihazı aldığınız zaman mail adresine gönderilen faturanızda cihazın imei kodu bulunuyor bunu delta servis sayfasından sorgulayıp cihaz elinize gelmeden fikir edinmenize yardımcı olabilirsiniz

Oyla:

muhammdhrn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M.Harun
Cihazım
Xioami Mİ 8
Konular
12
Bende Hb den aldım fakat ritzy karantili çıktı onlarında ne dedikleri belli değil..

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt