hepsiburada sahte mi 4c

J__

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
serhat
Cihazım
mi4c
Konular
1
merhaba arkadaşlar hepsiburada üzerinden aldığım mi 4c miui sayfasında imei numarasını doğrulamıyor, bu şüpheye telefonun çok yavaş ve takılarak çalışmasından şüphe duyum kontrol ettim ve imei tanımıyor, bu konu ile ilgili başka neler yapabilirim

wolfphenom

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mehnet
Cihazım
mi4
Konular
0
hepsiburadanin hepsi burada magazasindanmi aldiniz distrubutor deltami hangisi ise yazarmisiniz

wolfphenom

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mehnet
Cihazım
mi4
Konular
0
ben zannetmiyorum sahte oldugunu dun arkadasa geldi hepsi buradadan baya bi kalite kokuyordu kutusunu flan actim bndede mi4 var ustune yapistirilan cin yazili jelatin arkasindaki imei numaralari flan kozmatik olarak kaliteliydi sahsen bi antutu testi ac performans moduna alip ram flan ozelliklere bak ozellikler ayniysa ins imei degismistirde ondan bole bir sorun yasyorsundur

J__

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
serhat
Cihazım
mi4c
Konular
1
telefon çok yavaş ,ekranın açılması uzun sürüyor,uygulama başlatılması uzun sürüyor,ve ekran görüntü kalitesi kötü. durum böyle olunca bende xiaomi imei doğrulaması yaptım kayıtlı değil. ürün evo garantili ve kutusu koyu bir turuncu ,youtube de kutular biraz daha açık renkte ,sahte olduğunu başka nasıl test edebilirim.

J__

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
serhat
Cihazım
mi4c
Konular
1
antutu testi 37 ile 40 arasında değişiyor

maske

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi c4
Konular
3
Ben aldım ama gayet güzel bir telefon, başka firmadan değil direk hepsi buradan aldım, garanti si evo.

Mi-4c cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Guaire

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Tayfun
Cihazım
LG G2
Konular
23
Ekteki uygulamayı telefonunuza kurup, o uygulamayı açın. Aşağıdaki linki bilgisayarınızda açıp uygulama ile kare kodu taratın. Sonuç bilgisayarınızın ekranında gözükür.

Ekli dosyalar

• Mi Antifake V.1.3.3.apk
    1 MB · Görüntüleme: 19
Üst Alt