Haber Hepsiburada Mi Mix Satışına Başladı

Mi mix i daha önce gittigidiyor ve n11 de görmüştüm. Şuan hepsiburada da satışı var. Fiyat oldukça yüksek ama. 6/256gb 4199tl.

Bu parayı verip alan olur mu diye düşünüyorum.
Forumlarda 3500tl civarında rahatlıkla bulunuyor.
Hele ön sipariş ile bu sıralar alınırsa 2700tl civarında alınabilir.

xiaomi_ersin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
Xiaomi mı 5
Konular
36
Çok fazla abi niye böyle ya ama forumlarda garanti vermiyorlar ya genede arada uçurum var tabi de:)

f.oksuz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fatih
Cihazım
LeMax2 6/128
Konular
15
3800tl civarında n11 de satılıyordu. dolar kur u yükselmedi. hatta n11 de satılırken 3,90 lara dayanmıştı.
fiyatın yüksek olması kar marjının yüksek tutulması, hepsiburadanın komisyon oranının n11e göre yüksek olması olabilir. sebep her ne ise fiyatı çok yüksek bence. 2675tl ye ön sipariş ile satıyorum. %50 den fazla fiyatta fark var.

HamsiPower

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hamdi
Cihazım
mi 5s
Konular
1
hb da ki satıcılar iyice abarttı işi. migrosta 1490 tl olan mi5s 32 gb 1849 tl oldu. hb nın elinde telefon kalmayınca anında zam yaptılar. tabi hb da baktı telefon gidiyor redmi proya 40 tl zam yaptı. rekabet olmadıkça düşmez fiyatlar. hb nın sözde kurumsal kimliğini kullanan satıcı mi mix i uçuk fiyattan dayamış. merdiven altı satıcıdan ürün almak istemeyen (benim gibi) alıcı da dua ediyor fiyatlar düşerde alırım inş diye.

xiaomi_ersin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
Xiaomi mı 5
Konular
36
hb da ki satıcılar iyice abarttı işi. migrosta 1490 tl olan mi5s 32 gb 1849 tl oldu. hb nın elinde telefon kalmayınca anında zam yaptılar. tabi hb da baktı telefon gidiyor redmi proya 40 tl zam yaptı. rekabet olmadıkça düşmez fiyatlar. hb nın sözde kurumsal kimliğini kullanan satıcı mi mix i uçuk fiyattan dayamış. merdiven altı satıcıdan ürün almak istemeyen (benim gibi) alıcı da dua ediyor fiyatlar düşerde alırım inş diye.
Aynen kardeş stok durumu ve satışlarla alakası var galiba mı 5 altın ve beyaz 1530 dün bı siyah renk gelmişti evelsi gün pardon 1449 TL idi iyice sacmaladilar bence bizi forumlardan almaya zorluyolar

xiaomi_ersin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
Xiaomi mı 5
Konular
36
Mı5 128 GB 2200 TL abi ama bine ya bu telefonların ülkemizdeki diğer amiral gemileriyle en büyük rekabeti fiyatina göre sunduğu özellikleri ama onlarla aynı fiyat olunca insanin kafası karışıyor ins bunu mı max ede yapmazlar oda çok satıyor gerçi de hayırlısı bakalım
Not:bide bu usta üyelik acemi üyelik neye göre oluyor usta olmuşum da :)

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Mı5 128 GB 2200 TL abi ama bine ya bu telefonların ülkemizdeki diğer amiral gemileriyle en büyük rekabeti fiyatina göre sunduğu özellikleri ama onlarla aynı fiyat olunca insanin kafası karışıyor ins bunu mı max ede yapmazlar oda çok satıyor gerçi de hayırlısı bakalım
Not:bide bu usta üyelik acemi üyelik neye göre oluyor usta olmuşum da :)

Rütbeniz mesaj sayınıza göre yükseliyor hocam, tebrikler :)

Fiyatlar konusunda ise... Almayın arkadaşlar. Bu fırsatçılara pirim vermeyelim. Ülkemizdeki Xiaomi kullanıcılarının yolunacak kaz olmadıklarını anlasınlar. Almayı düşünen varsa da kaz'lık yapmasın bir zahmet.

xiaomi_ersin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
Xiaomi mı 5
Konular
36
Rütbeniz mesaj sayınıza göre yükseliyor hocam, tebrikler :)

Fiyatlar konusunda ise... Almayın arkadaşlar. Bu fırsatçılara pirim vermeyelim. Ülkemizdeki Xiaomi kullanıcılarının yolunacak kaz olmadıklarını anlasınlar. Almayı düşünen varsa da kaz'lık yapmasın bir zahmet.
Aynen :) olması gerektiği fiyatlara satanlarda var hala forumda sefa kardeş bı örnek mesela;) ama nd//tamda mi max almak isterken buda iyi olmadı ve:(

GöZTePeLee

Asla ölmeyen ve Hay Olana tevekkül et.(Furkan/58)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
12
hb ilk satmaya başladığında 4499 TL idi şimdi indirmşler :D mi6 gelsede alsak ya

Üst Alt