Soru Hepsiburada mi 8 iade !

koksalemre1907

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Nexus 5
Konular
10
Hepsiburadadan alip 1 ay kullandigim mi 8 cihazimi bootloader kilidi acik geldigi ve cihazin bir çok yazilimsal problemi olduğu için iade edebilir miyim ? Fikri olan veya benzer bir durum yaşayan var mı ?

Hicks

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hicks
Cihazım
Mi 8
Konular
15
Boot Loader kilidi açık diye iade edebileceğinizi sanmıyorum. Ne gibi yazılımsal problemler yaşıyorsunuz?

Oyla:

koksalemre1907

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Nexus 5
Konular
10
Hepsiburadadan alip 1 ay kullandigim mi 8 cihazimi bootloader kilidi acik geldigi ve cihazin bir çok yazilimsal problemi olduğu için iade edebilir miyim ? Fikri olan veya benzer bir durum yaşayan var mı ?
Hepsiburadada satilan 64 gb lik modellerin kutusunda global version ibaresi yer aliyorken l, 128 gb lik modellerde oyle bir ibare yer almiyor.Dolayisiyla ithalatci tarafindan global rom yuklenip tekrar paketlenmis cihazlar.64 llgb lik modellerde olmayan bir cok hata 128 gb lik modellerde mevcut.İade icin gecerli sebep midir ? Not: 1 aydır kullaniyorum.

Oyla:

Hicks

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hicks
Cihazım
Mi 8
Konular
15
Siz alırken Global Versiyon cihazlar zaten piyasada yoktu. Dolayısı ile seçme şansınız da yoktu. Sadece bunun bir değişim sebebi olacağını düşünmüyorum. Sonuçta bu cihazların bu şekilde ithal edilip satılmasına izin verilmiş, ortada bir sorun yok bu açıdan.

Oyla:

koksalemre1907

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Nexus 5
Konular
10
Boot Loader kilidi açık diye iade edebileceğinizi sanmıyorum. Ne gibi yazılımsal problemler yaşıyorsunuz?
Kamerada kasmalar oluyor.Kamerayi ilk actigimda bir onceki goruntuyu gosterip ondan sonra aciliyor.Telefonu kullanirken whatsapp mesaji bildirimi geldiginde tikliyorum, bildirim penceresi kapaniyor, mesaji acmak icin tekrar bildirim penceresini indirmem gerekiyor.Kamerayla ilgili bir de şu var ;bazı ortamlarda odaklerken siyah dikey perdeler titriyor ekranda. Ayarlardqn kulaklik ayarlarini yapiyorum , uygulamalarda gezinirken ses kisilip aciliyor kendi kendine. Bunun gibi sorunlae.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Bir ürün hangi sebep ile olursa olsun ilk 6 ay içinde çıkan yazılımsal veya donanımsal hatalar dan dolayı kusurlu ürün sınıfına girer kanunen. Öncelikle sorun ne ise detaylı bir şekilde not yazarak ürünü servise yollayın. Servis 100de 90 sorun yok der kabul etmez. Bu aşamada ürün servis fişi fatura vs ile tüketici hakem heyetine başvurun parasını alın yada sıfır ürün.

Oyla:
Üst Alt