Rehber Hepsiburada Mi 4 Güncelleme

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
videoya dalınca wipe cache yapmayıp all data menüsünü uyguladım telefon açılmadı 5 dakikadır bekliyorum inşallah açılır...

MAINMENU menüsüne gelip reboot-reboot to system yaptınızmı?

ahmet70

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
mi4
Konular
1
sistem çöktü baştan bir uygulama tavsiye etseniz maalesef SpacesManagerService durdu iptal bildir çıkıyor

Lopus

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269

ahmet70

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
mi4
Konular
1
İlginiz için teşekkürler al data yaptıktan sonra açılış uzun sürünce kapatıp tekrar açtım o ara sistem hata vermiş olabiir neyse benim delikanlı tekrar all datadan kurulum yaptı tabi bu sefer sabır açılana kadar bekledim. Sistem aynı son beta sürümüyle açıldı kararlı rom kuramayı düşünüyorum wipe/cache yapınca temiz kuruluma katkısı ne oluyor? bu işlemi yapınca stabil rom güncelleyiciden mi gelecek yoksa telefonun kök dizinine atıp oradan mı güncelleme yapacağım bilgilendirmeniz dileğiyle teşekkürler....

ademdlby

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adem Delibay
Cihazım
Mi4 lte
Meslek
Ogretmen
Konular
0
Arkadaşlar en baştaki 1 yönteme göre güncelledim. Sonra kendiliğinden 8.0.2.0 kararlı güncellemesini oradan indirdi kurdum şimdi açtım. Bu gelen resmi güncelleme olması gerekmiyor mu? Güncelleme kontrol et demeden direk açılır açılmaz kendisi indirdi kurdu.

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Lopus

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
İlginiz için teşekkürler al data yaptıktan sonra açılış uzun sürünce kapatıp tekrar açtım o ara sistem hata vermiş olabiir neyse benim delikanlı tekrar all datadan kurulum yaptı tabi bu sefer sabır açılana kadar bekledim. Sistem aynı son beta sürümüyle açıldı kararlı rom kuramayı düşünüyorum wipe/cache yapınca temiz kuruluma katkısı ne oluyor? bu işlemi yapınca stabil rom güncelleyiciden mi gelecek yoksa telefonun kök dizinine atıp oradan mı güncelleme yapacağım bilgilendirmeniz dileğiyle teşekkürler....

wipe cache yaptığınızda telefonun ön belliğini siler ben wipe all data all seçeneğini yapmanızı öneririm.bu işlem romu herhangi bi sorun olmaması için yapılan bir işlem ben şahsen hiç yapmadım. :) Beta sürümde size kararlı sürüm (stable) otamatik olarak güncelleme gelmez siz kendiniz indirip kuracaksınız telefonunuza.

Son düzenleme:

ender26

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ender
Cihazım
Mİ 4LTE-CU
Konular
0
arkadaşlar mi4 bilgilerim ; model MI 4LTE-CU,android sürümü 4.4.4 KTU84P, MIUI sürümü 7.0 kararlı 7.00.55.00 (KXDMICI) güncelleme işini beceremedim.Konu başında 1. yöntemde verilen linkten V7.1.2.0.KXDMICK 662M zip dosyasını bilgisayarıma indirdim usb aracılığıyla telefonuma kopyaladım ama sonuç alamadım,zıp dosyasını direk telefona mı indirmek gerekiyor? konuyu adım adım ayrıntılı anlatacak bir arkadaş var mı..

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
1. Yöntem gayet açık. Zip dosyasını direk telefona indirmek yada pc den atmak farketmez. Güncelleyici üzerinden dosyayı göstermeniz yeterli

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
arkadaşlar mi4 bilgilerim ; model MI 4LTE-CU,android sürümü 4.4.4 KTU84P, MIUI sürümü 7.0 kararlı 7.00.55.00 (KXDMICI) güncelleme işini beceremedim.Konu başında 1. yöntemde verilen linkten V7.1.2.0.KXDMICK 662M zip dosyasını bilgisayarıma indirdim usb aracılığıyla telefonuma kopyaladım ama sonuç alamadım,zıp dosyasını direk telefona mı indirmek gerekiyor? konuyu adım adım ayrıntılı anlatacak bir arkadaş var mı..
Adım adım, hatta video ile anlatılmış konular zaten mevcut. :D

Sent from my MI PAD 2 using Tapatalk

ender26

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ender
Cihazım
Mİ 4LTE-CU
Konular
0
zip dosyasını pcden atamadım birtürlü olmadı ama doğrudan cep tlf.ma indirince oldu,dosyayı gösterdim ve güncelleme başladı,ardarda birkaç güncelleme sonunda şu an android sürümü 6.0.1 MMB29M ,MIUI sürümü GLOBAL 8.0 KARARLI 8.0.2.0 (MXDMIDG),android güvenlik yaması düzeyi 2016-08-01.Performas yada neler değişti tam bilmiyorum kullandıkça anlaşılır ama güncelleme sorunu çözüldüğü için mutluyum,ilgilenen herkese teşekkür ederim.

Üst Alt