Çözüldü hepsiburada iade almıyor.

Sametkrks

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Redmi not 4x
Konular
37
sipariş verdikten sonra mavi rengi çok hoşuma gitmişti gerçekte görünce bende siyah almıştım o yüzden mavi alma amaçlı tekrar gönderdim.
Benim hediye geldi 26 gün oldu rengini değiştirmek istesem yada iade etsem alirlarmi

rootkf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Laura
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
2
Hepsiburada muhtemelen telefonun bir arızası olup olmadığını öğrenmek için Xiaominin teknik servisine gönderdi, oradan onay alınca iade talebinizi kabul edip 7 iş günü içerisinde paranızı iade edecektir. Geçmiş olsun.

Benim hediye geldi 26 gün oldu rengini değiştirmek istesem yada iade etsem alirlarmi
14 gün içerisinde iade/değişim talebi oluşturabilirsin fakat senin 26 gün olmuş yani değişim yada iade olmaz ancak şöyle birşey var, eğer telefonda arıza varsa(donanımsal) 6 ay içerisinde seçimlik haklarını kullanabilirsin(para iadesi,sıfırı ile bire bir değişim,ücretsiz onarım).

saribrahimm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
powerbank
Konular
13
neler olmuş burada arkadaşlar sakin olalım ürünüde iade aldılar zaten.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Konu içerisindeki tartışma içerikli, forum genel üslubuna uygun olmayan mesajlar ve bu mesajları alıntılayan diğer mesajlar kaldırılmış, forum kurallarımıza aykırı hareket eden kullanıcılarımıza uyarı cezası verilmiştir.

Üst Alt