Sohbet Hepsiburada.com program izinsiz dinleme mi yapıyor

ugucum0202

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
36

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Yukarı da bir arkadaşın dediği gibi o mikrodalga bana da geldi :)

HüseyinAvcı

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
Eczane Teknikeri
Konular
32
Hocam şansa denk gelmiş ben mikrodalga ile alakılı bişey demedim de araştırmadımda banada geldi çünkü kampanya :)

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Hepsiburada uygulaması bende de yüklü aynı bildirim bana da geldi biz de fırın mı alsak diyorduk :) bildirimdeki fırın olmasa da bir fırın almamıza neden oldu, olur öyle şeyler çok kafaya takmamak lazım

GokhanOfficial

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
13
Bugün aynı bildirim bana da geldi. Bir rastlantı olmuş. Her zaman olacak bir şey değil. Kafaya takmanıza gerek yok.

Emumaster

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rüstem
Cihazım
Mi 6
Konular
26
Öylesi sitelerim programlarını kurmayın. Elinizden geldiğince browser üzerinden giriş yapın.

Maalesef tesadüf denilecek kadar iyimser bir durum değil. Telefonların dinlendiği bir çok teknoloji otoritesi ve editörü tarafından ıspatlanması bir yana, kullanıcıların deneyimi sonucu da ıspatlanmıştır.

'Kim ne yapsın senin bilgini yeaaaa' diyen filozoflara bakmayın siz.

Daha geçen gün facebook ve instagramı browser tabanlı kullanmama rağmen arka tarafta bilgi toplamasın diye, millenicom net speed türknet araştırması yaparken, hiç çıkmayan reklam facebook sponsorlu reklanlarında çıktı millenicom.

Evet tesadüf yerseniz. Bu sadece bir örnek.

Yazılımcı Gaël duval gerizekalı olmalı ki gizliliğe odaklı /e/ os'u geliştiriyor. Ya da lineage os geliştiricileri zır cahil demekki sloganları 'senin verin kuralların' minvalinde sitelerine yazıyorlar.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Veri toplama ve paylaşımı 'ne yapsınlar senin verini yeaaa' deyip geçiştirilecek basit bir konu değildir. Bu ülkede sgk nın 2010 larda 50 milyon kişinin verisi internete sızdı.

Facebook veri sızdırma iddiaları yüzünden mahkemelik oldu. Aynı platforma sahip zuckerberg'in instagram'ının da veri skandalı ortaya çıktı çok geçmeden geçtiğimiz aylarda.

Avrupa komisyonu google ve facebook gibi yerlereei ceza kesip duruuyor avrupa halkı veriliğin gizliliği konusunda kılı 40 yarıyor.

Biz de burada halen 'kim ne yapsın verilerimizi' geyiği yapıyoruz. Yazık valla.

Arkadaşım verin o kadar değersiz olduğunu düşünüyorsan bari kendi adına konuş, başka biri gizliliğinin suistinal edildiğinden bahsedince onun adına konuşma.

Üst Alt