Yardım HepsiBurada.com güvenilir mi?

Burak00

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Not 8 Pro
Konular
17
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
11
Telefon Modeli
Redmi not 8 pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Mehraba beyler bu site güvenilir midir ve cihaz global sürümümüdür ??
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

MuratY

Marka değil, teknoloji fanboyu
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Samsung Note10+
Konular
21
Satıcısı hepsiburada olan ürünler alınabilir, onun haricinde alışveriş yapılmaz bence. Ben 2010 yılında uyuz oldum bunlara gerçi, o zamandan beri hiç sipariş vermedim :D

Oyla:

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
Satıcısı hepsiburada olan ürünler alınabilir, onun haricinde alışveriş yapılmaz bence. Ben 2010 yılında uyuz oldum bunlara gerçi, o zamandan beri hiç sipariş vermedim :D
Öyle demeyin hocam.Gerçekten mükemmel çalışan başka satıcılar var hakkını yemeyin.Mesela zamanında arcess isimli satıcıdan su ısıtıcı aldım.Bozuk çıktı aradım adamı,tamam geri gönderin dedi.Gönderdim 2 gün sonra para geldi hesaba.Başka hiçbirşey sormadı da söylemedi de.

Oyla:

MuratY

Marka değil, teknoloji fanboyu
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Samsung Note10+
Konular
21
Öyle demeyin hocam.Gerçekten mükemmel çalışan başka satıcılar var hakkını yemeyin.Mesela zamanında arcess isimli satıcıdan su ısıtıcı aldım.Bozuk çıktı aradım adamı,tamam geri gönderin dedi.Gönderdim 2 gün sonra para geldi hesaba.Başka hiçbirşey sormadı da söylemedi de.

Sadece olması gerekeni yapmış aslında :D ama kurallar apaçık ortadayken iade almam diye tutturan satıcılarla dolu ortalık :D

Pazar yeri tarzı yerlerde satış yapan (özellikle ucuz ürünler) satıcıların bir kısmının niyeti gerçekten kötü. En büyük güvenceleri de ucuz diye iadeyle uğraşmazlar düşüncesinde olmaları. Ürün yorumlarına bakınca haklı oldukları çıkıyor aslında ortaya. Geçenlerde bir ürünün yorumlarına baktım, bir sürü kişi uğramamak için iade etmedim yazmış :)

Ama işini mükemmel yapan satıcılar da gerçekten var.

Oyla:

bymcs

вчmcs
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MCS
Cihazım
Mi 8
Konular
11
PTT kargo rezilliğine katlanmak isterseniz, site iyi site
Farklı şirketleri getirdilerse bilemem.

Oyla:

Abdullah Aydoğan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Redmi 8
Konular
4
Hepsiburada güvenilir bir sitedir. İki adet Xiaomi ürününü Hepsiburada'dan almıştım. Ürünleri Hepsiburada kendisi satıyordu. Hepsiexpress aracılığı ile kargolar 1 günde geldi. Yeni bir telefon alacağım zaman yine Hepsiburada'dan alışveriş yapmayı düşünüyorum.

Oyla:

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
PTT kargo rezilliğine katlanmak isterseniz, site iyi site
Farklı şirketleri getirdilerse bilemem.
O siteyle alakalı değil hocam.Yorum yapmadan yada marka karalamadan önce biraz arastirsaniz daha iyi olmaz mıydı? Bu firmalar çok büyük olduğu için hergun yüzlerce belkide binlerce kargo geliyor ve bunları tek bir firmayla yollamaları imkansız çünkü kargo firmasının kotası var.O an size hangi firma denk gelirse onunla yolluyorlar.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ve PTT kargoyla çok da sorun yaşamadım ben.Sadece 3 günde degilde 5 günde geliyor bazen.Benim için sorun değil.Saglam gelmesi önemli.

Oyla:
Üst Alt