Sohbet Hepimizin Ramazan-ı Şerif'i Mübarek Olsun.

Gokselami

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selami
Cihazım
Mi 6x
Konular
10
Umarım birgün oruç tutabilirim....
Umarım.Hiç hayflanmayın inşallah Rabbim gönlünde olanı nasip eder.Nice oruç tutanlar varki sadece açlık.nice tutmak isteyipte tutmayanlar varki her günü oruçlu gibidir.Bu tamamen mana ve gönül işi.Saygılarımla hocam.

mavisular

::..Hayat Sınavdır..::
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sehmuz
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğretmen
Konular
36
Umarım.Hiç hayflanmayın inşallah Rabbim gönlünde olanı nasip eder.Nice oruç tutanlar varki sadece açlık.nice tutmak isteyipte tutmayanlar varki her günü oruçlu gibidir.Bu tamamen mana ve gönül işi.Saygılarımla hocam.

6 yaşımdan 25 yaşına kadar hiç kaçırmadan oruç tuttum. Sonrasında Sara Hastalığına yakalandım. 15 senedir açlık yasak olduğu, ilaçların saatinde alınması gerektiğinde için oruç tutamıyorum....

Allah'ın kimin duasını kabul edeceğini kimse bilemez. O "DİLEDİĞİNİN" duasını kabul eder.

Bu hasta kardeşinize dua ederseniz çok sevinirim.

Rabbim Oruçlarınızı, dualarınızı kabul eylesin. Amin...

Gokselami

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selami
Cihazım
Mi 6x
Konular
10
6 yaşımdan 25 yaşına kadar hiç kaçırmadan oruç tuttum. Sonrasında Sara Hastalığına yakalandım. 15 senedir açlık yasak olduğu, ilaçların saatinde alınması gerektiğinde için oruç tutamıyorum....

Allah'ın kimin duasını kabul edeceğini kimse bilemez. O "DİLEDİĞİNİN" duasını kabul eder.

Her zaman dualarımızda sın,müsterih ol ve inan senin her günün oruçlu gibi.oruçtaki aslolan manasıdır.maalesef insanlar işin madde yanından bi türlü kurtulamıyorlar ,manayı hep gözardı ediyorlar.

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27

Allahtan size ve sizin gibi şifa bekleyenlere acil şifalar diliyorum.. Gecmiş olsun...

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Cümle müslüman aleminin ramazan-ı şerifi mübarek ve hayırlı olsun. Rabbim mübarek ay hürmetine hastalara şifa, dertlilere deva olsun inşallah.

MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt