Uygulama HAZRET-İ MUHAMMED Aleyhisselâm Telefon,Tablet..(apk) Uygulaması

merttamer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi9 T 6gb 128
Meslek
Öğretmen
Konular
7
Bu ve benzeri kaynaklara mesafeli davranabilirsiniz. Peygamberi illa doğru bir kaynaktan öğreneceksek ki bu Kuran dan başka bir kaynak olma ihtimali son derece düşük. Zira geleneksel din anlayışı son derece sıkıntılı ve rivayet kültürüne dayalı vs. vs. Yine de bunu ifade ederken böyle bir forumda kullandığınız tabir son derece aşağılayıcı duruyor. Kalbinizden geçeni elbette Allah bilir ama biz bilemeyiz.
Allah razı olsun, cahiller oyalansın.

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Allah razı olsun, cahiller oyalansın.
Forum Kurallarimiz;
  • 2.2. Üslup : Kullanılan dilin saldırgan öğeler içermemesi ve üyelerin birbirlerine “siz” diyerek hitap etmesi esastır. Sizin için sorun olmayacak herhangi bir kelimenin, bir başkası için kırıcı olabileceğini düşünerek yazın. Sinirlerinize hâkim olamayacaksanız yazmayınız. Bir başka üyeye veya gruba hakaret/küfür edilmesi kabul edilebilir bir davranış değildir.
  • 2.3. Genel Ahlak Kuralları : Sitemizde her hangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Üyelerimiz arasında yaş olarak küçüklerin de bulunduğunu göz önünde bulundurarak yazın.
  • 2.4. Kişisel Saldırılar, Dini, Politik ve/veya Irksal Tartışmalar : Her ne kadar özgür bir ortamda paylaşım yapmak için var olsak da; forumumuz özel olarak android cihazlar hakkında konuşulması için vardır ve mobil cihazlar dışındaki sohbetlerin tartışmaya dönüşmesine izin verilmeyecektir.
  • 3.1. Sitemizde sadece açık ve anlaşılır ve anlaşılır başlıklara/mesajlara izin verilmektedir.

Demek istediginizi aciklayin lutfen.

pakis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmed
Cihazım
mi9
Konular
2
Forum Kurallarimiz;
  • 2.2. Üslup : Kullanılan dilin saldırgan öğeler içermemesi ve üyelerin birbirlerine “siz” diyerek hitap etmesi esastır. Sizin için sorun olmayacak herhangi bir kelimenin, bir başkası için kırıcı olabileceğini düşünerek yazın. Sinirlerinize hâkim olamayacaksanız yazmayınız. Bir başka üyeye veya gruba hakaret/küfür edilmesi kabul edilebilir bir davranış değildir.
  • 2.3. Genel Ahlak Kuralları : Sitemizde her hangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Üyelerimiz arasında yaş olarak küçüklerin de bulunduğunu göz önünde bulundurarak yazın.
  • 2.4. Kişisel Saldırılar, Dini, Politik ve/veya Irksal Tartışmalar : Her ne kadar özgür bir ortamda paylaşım yapmak için var olsak da; forumumuz özel olarak android cihazlar hakkında konuşulması için vardır ve mobil cihazlar dışındaki sohbetlerin tartışmaya dönüşmesine izin verilmeyecektir.
  • 3.1. Sitemizde sadece açık ve anlaşılır ve anlaşılır başlıklara/mesajlara izin verilmektedir.

Açıklamıyorum. Sessizlik hakkım, Türkiye Cumhuriyeti anayasasıyla koruma altındadır.

erdemturan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem Turan
Cihazım
Xiaomi 11T Pro
Konular
21
Forum Kurallarimiz;

Hocam top sizde :) Ben bu cevap üzerine birşey diyemiyorum.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Açıklamıyorum. Sessizlik hakkım, Türkiye Cumhuriyeti anayasasıyla koruma altındadır.
Yasal mevzuata oldukça hakimsiniz anlaşılan, tebrikler. TCK 216'dan da haberiniz vardır tahmin ediyorum.

Neyse çok uzağa gitmeye gerek yok. Forum kurallarımızın 2.6 maddesi de benzer şekilde "Kişisel Saldırılar, Dini, Politik ve/veya Irksal Tartışmaları" düzenliyor. Bu söylemlerle forumumuzda bulunmanız olanaksız. Bu nedenle forum hesabınız süresiz olarak kapatılmıştır.

Normal şartlarda mağdur olmamanız için mesajınızı kaldırırdım ancak önceki mesajlarınızda kullandığınız söylem nedeniyle yasal haklarını kullanmak isteyen arkadaşlarımız için mesajınızı kaldırmıyorum.

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Bir şeylere tepki vermek, kendini ortaya koymak için olmayacak bir konuda cengaverlik yapmış... rain~~

Bende, Kendisinin seviyesine inmeme hakkımı kullanayım bari.

nadir3391

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nadir
Cihazım
İPHONE 11
Meslek
Öğretmen
Konular
1
güzelim konu ne hale gelmiş? yeter arkadaşlar lütfen ya.

Sufisko

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
..-..
Cihazım
Mi 11 lite 5g N
Konular
34
HAZRET-İ MUHAMMED Aleyhisselâm Telefon,Tablet..(apk) Uygulaması
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

ESER HAKKINDA
Âlemlere rahmet olarak gönderilen son peygamber Hazret-i Muhammed –sallallahu aleyhi ve sellem- Efendimiz'in hayat-ı saâdetleri bütün safhaları ile en ince teferruatına kadar tesbit edilmiş, sağlam senetlerle günümüze kadar ulaşmıştır. Her anı bizim için bir rehber ve rahmet olan bu ulvî hayat bu eserde...
Bu eser, Pakistan Devleti tarafından 1997 yılında düzenlenen Dünya Sîret yarışmasında birincilik ödülüne layık görülmüş ve Muhterem Müellif'e bir liyakat belgesi verilmiştir.
Sayfa Sayısı: 848

Program Video
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Genel Özellikler
-HAZRET-İ MUHAMMED Aleyhisselâm İnternetsiz de çalışabilir.Veriler programa kayıtlıdır.
-HAZRET-İ MUHAMMED Aleyhisselâm Sesli Dinleme(İnternet gerektirir.)
-Telefon,Tablet... apk uzantılı dosyalara çalıştıran tüm cihazlarda çalışır.

Program Özellikleri
-Yazılar kopyalanabilir.
-Zoom(yakınlaşma yapılabilir iki parmağınızla yaklaştırın veya uzaklaştırın.)
-Telefona uyarlandığı için yazılar gayet okunur ve büyüktür.
-İlk süre listesinden süreye tıklanıldığında o süreye ışınlanır.
Sesler otomatik çalmayı sırayla sürdürebilir.Siz durdurmadığınız sürece çalar.İlk programı açtığınızda otomatik olarak ilk süre başlar.(Videoda gördüğünüz gibi hızlıca "Sesli Dinle"bastığınızda gider.Oradan durdurabilirsiniz.Ayrıca program tamamen kapatılmadan arka plana geçilirse ses çalmaya devam eder.Böylece dinlerken başka işlemlerde yapabilirsiniz.
-Ayet kopyalandığında bazı cihazlarda sosyal medya paylaş butonu çıkabilir ve paylaşabilirsiniz.

Hızlı Direk Link İle İndir

Google Drive İle İndir(Güncellemeler buradan yapılacak)

Alternatif Link

Güzel paylaşım hocam, teşekkürler :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

HAZRET-İ MUHAMMED Aleyhisselâm Telefon,Tablet..(apk) Uygulaması

ESER HAKKINDA
Âlemlere rahmet olarak gönderilen son peygamber Hazret-i Muhammed –sallallahu aleyhi ve sellem- Efendimiz'in hayat-ı saâdetleri bütün safhaları ile en ince teferruatına kadar tesbit edilmiş, sağlam senetlerle günümüze kadar ulaşmıştır. Her anı bizim için bir rehber ve rahmet olan bu ulvî hayat bu eserde...
Bu eser, Pakistan Devleti tarafından 1997 yılında düzenlenen Dünya Sîret yarışmasında birincilik ödülüne layık görülmüş ve Muhterem Müellif'e bir liyakat belgesi verilmiştir.
Sayfa Sayısı: 848

Program Video
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Genel Özellikler
-HAZRET-İ MUHAMMED Aleyhisselâm İnternetsiz de çalışabilir.Veriler programa kayıtlıdır.
-HAZRET-İ MUHAMMED Aleyhisselâm Sesli Dinleme(İnternet gerektirir.)
-Telefon,Tablet... apk uzantılı dosyalara çalıştıran tüm cihazlarda çalışır.

Program Özellikleri
-Yazılar kopyalanabilir.
-Zoom(yakınlaşma yapılabilir iki parmağınızla yaklaştırın veya uzaklaştırın.)
-Telefona uyarlandığı için yazılar gayet okunur ve büyüktür.
-İlk süre listesinden süreye tıklanıldığında o süreye ışınlanır.
Sesler otomatik çalmayı sırayla sürdürebilir.Siz durdurmadığınız sürece çalar.İlk programı açtığınızda otomatik olarak ilk süre başlar.(Videoda gördüğünüz gibi hızlıca "Sesli Dinle"bastığınızda gider.Oradan durdurabilirsiniz.Ayrıca program tamamen kapatılmadan arka plana geçilirse ses çalmaya devam eder.Böylece dinlerken başka işlemlerde yapabilirsiniz.
-Ayet kopyalandığında bazı cihazlarda sosyal medya paylaş butonu çıkabilir ve paylaşabilirsiniz.

Hızlı Direk Link İle İndir

Google Drive İle İndir(Güncellemeler buradan yapılacak)

Alternatif Link

Hocam hakikat yayıncılıga ait eser.. telif hakları vs.durumu nedir?

Son düzenleme:
Üst Alt