Soru Haylou ls05 kullananlar bakabilirler mi?

ciwwano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 11s
Konular
51
Haylou ls05 saatinde Türkçe dil mevcut mu arkadaşlar? Bir de rahat bir saat mi? Yani kolu yormasi vesaire gibi durumu var mı? Mi band 5 bileklik kullanıyorum, bileklik dışarıdan çok basit göründüğü için haylou almaya niyetlendim. Fikriniz nedir

un041026

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Mi 11 t
Meslek
Asker
Konular
8
Perşembe günü a101 gelecek türkçe dil var a101 den aldığında ben almıştım şu anda kullanıyorum gayet güzel mi band 4 var bende amazfıt bip var ama en çok haylou kullanıyorum gayet sık bir saat şarj 15 güne yakın gidiyor hello haylou uygulaması ile de ekstra arayüz yükleyebilirsin

kutsay

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kutsay
Cihazım
Mi9t
Konular
9
Türkçe dil desteği var, Xiaomi ve türev markalarının saatleri de bileklikleri de çok rahat oluyor ben birkaç model değişimden sonra amazfit stratosa geçtim. Saat görüntüsüne göre oldukça hafif ve rahat hissettiriyor. Hatta klasik kol saatine göre bile çok daha rahat geldi bana. Bu konuda ben için rahat olsun derim.

ciwwano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 11s
Konular
51
Ls05 modelinde aramaları reddetme nin yanında aramayı sessize al özelliği de bulunuyor mu arkadaşlar?

ciwwano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 11s
Konular
51
Güzel saat, band 3 sonrası büyük ekrana geçmek içi almıştım ; fiyatına göre güzel.
Gelen aramayı sessize alma özelliği olmaması benim açımdan büyük eksiklik. İşim gereği o özellik çok işimi görüyor

akdrhmz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mİ 9 SE
Konular
28
Gelen aramayı sessize alma özelliği olmaması benim açımdan büyük eksiklik. İşim gereği o özellik çok işimi görüyor
hello haylou diye ekstra bir uygulama var bağımsız bir geliştiricinin ürettiği yazılım, onda bu özellik var reddet, sessize al veya cevapla olarak seçebiliyorsunuz.

Üst Alt