Soru Haylou Ls01 Alınır mı?

drmrtdmr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert demir
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Merhaba arkadaşlar. Aliexpresste yeni çıkan saat 159 lira. Yeni kullanıcı kuponuyka 147ye geliyor. Sizce alınır mı?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Merhaba arkadaşlar. Aliexpresste yeni çıkan saat 159 lira. Yeni kullanıcı kuponuyka 147ye geliyor. Sizce alınır mı?

147+en az 15 tl gümrük vergisi = 162 tl. Üstüne bir de virüs tehlikesi, bilemedim....

Oyla:

drmrtdmr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert demir
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
3
147+en az 15 tl gümrük vergisi = 162 tl. Üstüne bir de virüs tehlikesi, bilemedim....

Hocam virüs tehlikesi olarak bilgim dahilinde 72 saatte falan etkisinin büyük bir bölümünü kaybediyor veya kalmıyor. Yani ordan buraya taşınabileceğini düşünmüyorum ama tedbiri de elden bırakmamak lazım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar saat hakkında bir görüşü olan yok mu acaba? Mi band 4 alınabilir mi bunun yerine zaman problemi yok beklemek adına.

Son düzenleme:
Oyla:

ali_iscan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
1
Hocam virüs tehlikesi olarak bilgim dahilinde 72 saatte falan etkisinin büyük bir bölümünü kaybediyor veya kalmıyor. Yani ordan buraya taşınabileceğini düşünmüyorum ama tedbiri de elden bırakmamak lazım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar saat hakkında bir görüşü olan yok mu acaba? Mi band 4 alınabilir mi bunun yerine zaman problemi yok beklemek adına.
ben bugun aldım tam bir fiyat performans ürünü yani mi band 4 ile bence kıyas edilemez bu ürün gerçekten çok kaliteli hatta amazfit bile almak mantıklı değil bu ürün varken diye düşünüyorum

Oyla:

drmrtdmr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert demir
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
3
ben bugun aldım tam bir fiyat performans ürünü yani mi band 4 ile bence kıyas edilemez bu ürün gerçekten çok kaliteli hatta amazfit bile almak mantıklı değil bu ürün varken diye düşünüyorum
Teşekkür ederim hocam verdiğiniz cevap için.

Oyla:

enesfurkan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Enes Furkan
Cihazım
Xiaomi Note3
Konular
3
Hocam iyice araştır aliexpressden şuanda duyduğum kadarıyla ürün girişi yapılmıyor

Oyla:
Üst Alt