Yardım Hayalet Ekran

M.O.U

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih Osman
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
17
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 11.0.4
Telefon Modeli
Redmi Note 7
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Evet maalesef ki hayalet ekran sorunu Redmi Note 7 cihazımda da yaklaşık bir sene kullanımdan sonra oluştu. Bu konuda ne yapmam lazım ? Bu sorun garanti kapsamına girip ücretsiz tamir servisinden yararlanabilir miyim ? Tamir olsa bile sorun tekrarlar mı ? Şimdiden teşekkürler MIUIcular :)

isooo.s

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Red mi not7
Konular
13
Tıanma panel benimkisi Redmi Note 7 kullanıyorum telefon ekranım titriyor. Instagram da çizgili kıyafetler de falan olsun gezerken bakarken titreme oluyor, WP de sayfayı saga kaydırırken mesaja girip çıkarken yazılarda titreme oluyor, Google'da bir ürün yazdım diyelim ürünler yan yana açılıyor ya sayfada site site işte bakarken sayfayı kaydırırken orada misal yazılar titriyor budami hayalet ekran yoksa başka bisiymi
Ekran yenileme hızıyla alakalı o normal bir durum ani fps düşüşleri oluyor.

Oyla:

M.O.U

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih Osman
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
17
Ekran ayarlarından soğuk seçeneğini seçtikten sonra bir daha aynı sorun ile karşılaşmadım. Ama yaklaşık 1 hafta kapalı kaldı telefonum. Onunda etkisi olmuş olabilir. Ama kesinlikle soğuk renklere almanızı tavsiye ederim. Ben sonuç aldım

Oyla:

aykutbozkurt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut Bozkur
Cihazım
XİAOMİ NOTE 7
Konular
0
Ekran ayarlarından soğuk seçeneğini seçtikten sonra bir daha aynı sorun ile karşılaşmadım. Ama yaklaşık 1 hafta kapalı kaldı telefonum. Onunda etkisi olmuş olabilir. Ama kesinlikle soğuk renklere almanızı tavsiye ederim. Ben sonuç aldım
Sağol ama ben almıştım önce bir faydasını görmedim ne yazık ki :(

Oyla:

HuseyinGun64

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
Sağol ama ben almıştım önce bir faydasını görmedim ne yazık ki :(
garantiye gönder kardeşim en geç 23 gün bekleticeklermiş bende aynı sorunu aynı cihazla yaşıyorum aldığım mağaza düzeltemezlerse sıfırını gönderirler ücret talrp etmeden denildi kempa garantili olduğu için,de ekledi ne olduğını bilmiyorum ama

Oyla:

aykutbozkurt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut Bozkur
Cihazım
XİAOMİ NOTE 7
Konular
0
garantiye gönder kardeşim en geç 23 gün bekleticeklermiş bende aynı sorunu aynı cihazla yaşıyorum aldığım mağaza düzeltemezlerse sıfırını gönderirler ücret talrp etmeden denildi kempa garantili olduğu için,de ekledi ne olduğını bilmiyorum ama
İyi yapmışsın kardesm umarm sorunun çözülür. Benim cihaz garantisiz kaçak oyuzden böyle kullanmaya devam edicem :)

Oyla:
Üst Alt