Rom HavocOS V3 android 10 stabil

bluestorm02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Bunun 3.1 sürümünde mi sıkıntı var yoksa dark age kernel in son sürümünde mi sıkıntı var bir oyuna girdim şarj su gibi aktı.

begamermc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
1
kamerada sorun yaşayanlar var mı ? en son havocos android 9 olan sürümü vardı, kamera yeşil çekiyordu, aosp extended 7'dide yan uygulamalarda (instagram ve whatapp) yeşil çekiyordu.

WEZEN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdulsamet
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
1
kamerada sorun yaşayanlar var mı ? en son havocos android 9 olan sürümü vardı, kamera yeşil çekiyordu, aosp extended 7'dide yan uygulamalarda (instagram ve whatapp) yeşil çekiyordu.
Ben son çıkan sürümü kullanıyorum(v3.1).Kamera da herhangi bir sıkıntı yok.Whatsapp ve İnstagramı da denedim onlarda da normal çekiyor.

Kadirgumus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi note 6
Konular
11
Bu romun performansını çok beğendim (3.2 sürümü) lakin tam ekran kullanımı yok yada bulamadım ve kamera kötü ya da yeşil çekiyor onlarında çaresi olsa en akıcı romlardan birisi

Eraybarca

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eray
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Çevirmenlik
Konular
3
Bu romun performansını çok beğendim (3.2 sürümü) lakin tam ekran kullanımı yok yada bulamadım ve kamera kötü ya da yeşil çekiyor onlarında çaresi olsa en akıcı romlardan birisi
Gestures bölümünde tam ekran hareketleri.

Bu arada romu temiz kurulum ile yeniden kurayım dedim telefon bir anda başka birisi tarafından yönetiliyormuş gibi oldu(hiç uygulama yüklemedim). Rehberdeyken birisi aşağı yukarı yaptı kişiye girip aramaya yapmaya çalıştı ben de o sırada telefonu kapattım. İlk kez böyle bir şey geldi başıma

Kadirgumus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi note 6
Konular
11
Gestures bölümünde tam ekran hareketleri.

Bu arada romu temiz kurulum ile yeniden kurayım dedim telefon bir anda başka birisi tarafından yönetiliyormuş gibi oldu(hiç uygulama yüklemedim). Rehberdeyken birisi aşağı yukarı yaptı kişiye girip aramaya yapmaya çalıştı ben de o sırada telefonu kapattım. İlk kez böyle bir şey geldi başıma
Teşekkürler, çok ilginç dokunmatik bir sıkıntımı acaba başka türlü aklıma hacklenme olayı geliyor ama nasıl olur bilmem

Eraybarca

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eray
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Çevirmenlik
Konular
3
Teşekkürler, çok ilginç dokunmatik bir sıkıntımı acaba başka türlü aklıma hacklenme olayı geliyor ama nasıl olur bilmem
Bende anlamadım ama zaten rom değiştirmeyi düşünüyordum. ionOS 2.4 deneyeceğim şimdi.

bluestorm02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Bunun 3.3 sürümünde yeni cihaz ağacı geldiği için baya iyi şuanlık deneyimim ile.

Eraybarca

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eray
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Çevirmenlik
Konular