Mod Hava Durumu & Dinamik Saat [Miui8-9]

seroxim

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serdar
Cihazım
RedMi Note 3
Konular
7
Bu widgeti secemedim hava durumda gozukmuyor saatler icindede yok neyi yanlıs yaptım ki

mavi06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mükremin
Cihazım
Mi Note 3
Konular
5
Bu widgeti secemedim hava durumda gozukmuyor saatler icindede yok neyi yanlıs yaptım ki
Saat modu seçme ekranından büyük saat yazanı seçerseniz gelecektir

MI NOTE Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gkhnylcn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökhan
Cihazım
S3 i9300
Konular
0
Merhaba Hakan bey,
detaylı hava durumu için widget ın üstüne tıkladığım da ilgili uygulama yok yüklensin mi diyor, evet dediğimde beni xiaomi market e yönlendiriyor orada da uygulama bulunamadı diyor. Normal midir yoksa bişeyleri yanlış mı yaptım acaba.
Bu arada çok yeni bir miui kullanıcısıyım, kaç yıllık android kullanıcısı olarak nasıl keşfedemedim bugüne kadar diye çok kızdım kendime.
Saygılar.

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Merhaba Hakan bey,
detaylı hava durumu için widget ın üstüne tıkladığım da ilgili uygulama yok yüklensin mi diyor, evet dediğimde beni xiaomi market e yönlendiriyor orada da uygulama bulunamadı diyor. Normal midir yoksa bişeyleri yanlış mı yaptım acaba.
Bu arada çok yeni bir miui kullanıcısıyım, kaç yıllık android kullanıcısı olarak nasıl keşfedemedim bugüne kadar diye çok kızdım kendime.
Saygılar.
Merhaba. Yönlendirme yapmaması gerek. Aracı kaldırın tekrar ekleyin ve saati yeniden seçin

gkhnylcn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökhan
Cihazım
S3 i9300
Konular
0
Merhaba. Yönlendirme yapmaması gerek. Aracı kaldırın tekrar ekleyin ve saati yeniden seçin
Maalesef yine aynı sonucu aldım. Uygulama yüklü değil diyor. Araçlardan Saat i seçiyorum. hava durumu olan saati ekliyorum. onun üzerine tıklıyorum onda da aynı uyarıyı veriyor. uygulama yüklü değil diyor. Hava durumu sağlayıcısıyla ilgli eksik bi app mı var anlamadım.

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Maalesef yine aynı sonucu aldım. Uygulama yüklü değil diyor. Araçlardan Saat i seçiyorum. hava durumu olan saati ekliyorum. onun üzerine tıklıyorum onda da aynı uyarıyı veriyor. uygulama yüklü değil diyor. Hava durumu sağlayıcısıyla ilgli eksik bi app mı var anlamadım.
Araç sadece başka birşey yok. Hava durumu ile alakasıda yok. En fazla hava durumunu göstermez. Rom ile kaynaklı bir durum olabilir

gkhnylcn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökhan
Cihazım
S3 i9300
Konular
0
Araç sadece başka birşey yok. Hava durumu ile alakasıda yok. En fazla hava durumunu göstermez. Rom ile kaynaklı bir durum olabilir
Yani ilgili widget a tıkladığında detaylı hava durumu ekranı falan açmıyor mu normalde? Hava durumunu gösteriyor saat çalışıyor. Sadece tıkladığımda bir uygulama arıyor. Hava durumu güncellemesini hangi aralıklarla yapıyor mesela? Belli ayarları var mı?
İlginize teşekkür ederim bu arada.

Üst Alt