Yardım Hat bazlı şebeke sorunu

burakkoll

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
mi6
Konular
34
Merhaba
Turkcell hat kullanırken aynı yerde şebeke çekerken, Vodafone aynı yerde çekmiyor hat kopmaları oluyor. Vodafone hattını kullanan arkadaşlarımın farklı marka telefonlarında bir sorun yok. Arkadaşım da Mi9 aldı ve hattı Vodafone aynı çekmeme sorunu onda da var. Sizce sebebi nedir?

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Merhaba
Turkcell hat kullanırken aynı yerde şebeke çekerken, Vodafone aynı yerde çekmiyor hat kopmaları oluyor. Vodafone hattını kullanan arkadaşlarımın farklı marka telefonlarında bir sorun yok. Arkadaşım da Mi9 aldı ve hattı Vodafone aynı çekmeme sorunu onda da var. Sizce sebebi nedir?
band destegi sorunu olabilir model dogru mu mi 9 mu telefon

burakkoll

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
mi6
Konular
34
garantili telefonsa garantiye gönderin yurtdışı telefonsa bazı işlemler yeniden yapılması gerekebilir
Yurt dışı telefon. Tekrar operatör değişikliği yapacağım olmazsa tekrar turkcelle dönerim muhtemelen. Ama bazı işlemleri anlayamadım neler yapılabilir mesela yapabileceğim şeylere ugrasabilirim

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Yurt dışı telefon. Tekrar operatör değişikliği yapacağım olmazsa tekrar turkcelle dönerim muhtemelen. Ama bazı işlemleri anlayamadım neler yapılabilir mesela yapabileceğim şeylere ugrasabilirim
hocam anlatacagım şeyler yasal olmadıgı için buradan cevap veremem ama yurt dışı telefonlara sürekli yurt içindede kullanmak için yapılan işlemi düzgünce tekrar yapılması gerekebilir böyle anlatayım dedim

Üst Alt