Yardım Haritalama sorunu

Jokersiz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alim Selman
Cihazım
Vacuum mop
Konular
1
Kolay gelsin. Cihaz temizliğe başladığında zigzaglar çizerek ilerlemiyor. Kafasına göre gidiyor. Bazen şarj istasyonuna vuruyor. En sonunda şarjı biterken istasyonuna gelmekte zorlanıyor. Bazen bulamadan şarjı bitiyor. Haritlama yapamıyor. Garantiye mi gitmesi gerek. Yapılabilecek bir şey var mı.

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Kolay gelsin. Cihaz temizliğe başladığında zigzaglar çizerek ilerlemiyor. Kafasına göre gidiyor. Bazen şarj istasyonuna vuruyor. En sonunda şarjı biterken istasyonuna gelmekte zorlanıyor. Bazen bulamadan şarjı bitiyor. Haritlama yapamıyor. Garantiye mi gitmesi gerek. Yapılabilecek bir şey var mı.

Merhaba hocam yazmış olduğunuz hatalar tek tek cevaplayayım siz sırasıyla denersiniz.
Robot süpürgenizin ayarlar kısmında z ve y düzeneğinde temizleme seçeneği var siz bu seçenekleri değiştirmiş olabilirmisiniz?
Robot süpürgenizi fabrika ayarlarına geri döndürüp sıfırdan kurulum yapmanızı tavsiye ederim.

İkaya33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim Kaya
Cihazım
Mi mop 2 pro +
Konular
1
Merhaba, benim yeni aldığım mop 2 pro + da aynı sorunlar var . Çözüm bulabildiniz mi?

Üst Alt