Yardım Harici mic redmi8pro

Nisan Mayis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berna
Cihazım
Redminote8pro
Konular
4
Redmi8pro harici mikrofon takma sorununu nasıl çözeceğiz? Hiçbir gelişme yok mu?

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
  • 3.11. Acil Yardım, Pls, Lütfen Bakın, Help vb. şeklide başlık açılması yasaktır.

Oyla:

Nisan Mayis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berna
Cihazım
Redminote8pro
Konular
4
Haklısınız gercekten çok ayıp etmişim. 🤩 Gelir gelmez daha ikinci mesajimda uyarı almayı basarmis olmama da nedense hiç şaşırmadım.. (Geçen gün de imdat başlığını kullanmistim bı sıkıntı olmamıştı ama her neyse. Gidip yeni başlık açayım.) 🙋

Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Haklısınız gercekten çok ayıp etmişim. 🤩 Gelir gelmez daha ikinci mesajimda uyarı almayı basarmis olmama da nedense hiç şaşırmadım.. (Geçen gün de imdat başlığını kullanmistim bı sıkıntı olmamıştı ama her neyse. Gidip yeni başlık açayım.) 🙋
Size uygun bir dil ile forum kuralları hatırlatılmış. Dalga geçilecek bir durum göremiyorum, henüz uyarı da almadınız dilerseniz ilk uyarınızı verebilirim. Kurallarımız sadece size özel değil ve "2.13 Genel Şartname : Her üyenin forum kurallarımızı okumuş ve anlamış olduğu kabul edilmektedir. " belirtildiği üzere uygunsuz dil ve davranışlarınıza ilgili forum kuralları gereğince yaptırım uygulanır.

Oyla:

Nisan Mayis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berna
Cihazım
Redminote8pro
Konular
4
Alay yok ama siz bilirsiniz. Yeni başlık açtım aynı soru için. Bu kez de taşındı diyor ve bu konu kapatildi diyor. Harici mikrofon ile ilgili soru nereye taşındı bulamıyorum. Aynı zamanda bu konu kapatildi deniyor çünkü. Sadece basit bı sorunun cevabını arıyorum. Bu kadar üstüme gelmeyin lütfen.

Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Alay yok ama siz bilirsiniz. Yeni başlık açtım aynı soru için. Bu kez de taşındı diyor ve bu konu kapatildi diyor. Harici mikrofon ile ilgili soru nereye taşındı bulamıyorum. Aynı zamanda bu konu kapatildi deniyor çünkü. Sadece basit bı sorunun cevabını arıyorum. Bu kadar üstüme gelmeyin lütfen.
Aynı konuyu iki kez açtığınız için ikinci konunuzu kilitleyip kaldırdım. Bu konunuzu da bu foruma taşıyorum. Yardıma ihtiyacınız olduğunda konunuzu doğru forum üzerinde açarsanız daha fazla kişi konunuzu görür.

Oyla:

erenk16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
5
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Sana bu kablodan lazım. Kulaklık kısmına kulaklığı, mikrofon kısmına da mikrofonu bağlamadan harici mikrofon çalışmıyor. Ben böyle çözdüm.

Oyla:

Nisan Mayis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berna
Cihazım
Redminote8pro
Konular
4
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Sana bu kablodan lazım. Kulaklık kısmına kulaklığı, mikrofon kısmına da mikrofonu bağlamadan harici mikrofon çalışmıyor. Ben böyle çözdüm.
Çok teşekkür ederim. Peki bu kabloyu taktiginda gcam gibi uygulamalar indirmek gerekiyor mu? Yoksa telefonun kendi kamera uygulamasında video kayıt yapabiliyor musun?

Oyla:

erenk16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
5
Çok teşekkür ederim. Peki bu kabloyu taktiginda gcam gibi uygulamalar indirmek gerekiyor mu? Yoksa telefonun kendi kamera uygulamasında video kayıt yapabiliyor musun?
Evet, kendi uygulamasıyla yapabilirsin. Harici mikrofondan kaydeder.

Oyla:
Üst Alt