Yardım hard resetten sonra açılmıyor

batuhan ogn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
batuhan
Cihazım
redmi note 6pro
Konular
5
telefonuma rom yuklerken pc kapandı dıye yarıda kaldı guncelleme bende rebootta kaldı dıye telefonu yenıden baslatayım dedım telefon acılmıyor yukleme menusu gelıyor artık acılmıyor hard resette attım ama hayla acılma noktası gelıyor gerısı gelmıyor yardımcı olurmusunuz

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18
telefonuma rom yuklerken pc kapandı dıye yarıda kaldı guncelleme bende rebootta kaldı dıye telefonu yenıden baslatayım dedım telefon acılmıyor yukleme menusu gelıyor artık acılmıyor hard resette attım ama hayla acılma noktası gelıyor gerısı gelmıyor yardımcı olurmusunuz
Cihaz fastboot moda giriyor mu?

Oyla:

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18
Miflaş ile pcden tekrar romu kurmak geriyor. İlk olarak cihazınıza uygun fastbot rom indirmelisiniz. Pcnizde sürücüler yüklü ise indirdiğiniz romu direk C sürücüse atın ve miflaş uygulamasından romu secin. Cihazı fastbot moda alın ve pcye bağlayın. Cihazınız miflaştan secip flaş diyin. Sağ altta en sağda ki secenek secili ise clan all ve clan all stroge gibi bişey yazıyor hatırlamıyorum onlardan birini secin.

Oyla:

batuhan ogn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
batuhan
Cihazım
redmi note 6pro
Konular
5
denıyorum cok cok tesekkur ederım ulasabılecegım bır sosyal medyanız varmı hızlı konusabılecegımız ınstagram yada telegram tarzı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Miflaş ile pcden tekrar romu kurmak geriyor. İlk olarak cihazınıza uygun fastbot rom indirmelisiniz. Pcnizde sürücüler yüklü ise indirdiğiniz romu direk C sürücüse atın ve miflaş uygulamasından romu secin. Cihazı fastbot moda alın ve pcye bağlayın. Cihazınız miflaştan secip flaş diyin. Sağ altta en sağda ki secenek secili ise clan all ve clan all stroge gibi bişey yazıyor hatırlamıyorum onlardan birini secin.
şey sorcam normal zip olarakmı atayım dosya seklındemı seceyim

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt