Yardım Hard Reset sonrası ve Gmail şifremi unuttum

Mikuni

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ataberk
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
2
Merhaba arkadaşlar Mi6 telefonuma hard reset attım,gmail hesabının şifresinide unuttum 2 gündür telefona giriş yapamıyorum,ne yapmam gerekiyor...Bi yardımcı olsanız...

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Merhaba arkadaşlar Mi6 telefonuma hard reset attım,gmail hesabının şifresinide unuttum 2 gündür telefona giriş yapamıyorum,ne yapmam gerekiyor...Bi yardımcı olsanız...
Bl kilidi açık mıydı

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Forumda bu konunun rehberleri mevcut bakabilirsiniz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yardım - Hard reset sonrası şifre sorunu bu konuya bakabilirsiniz ayrıca başlığınızın konusu yanlış haber değil yardım olacak düzeltmeye davet ediyorum sizi geçmiş olsun kolay gelsin

Oyla:

proledo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi mi 9t
Konular
3
Evet açıktı...
service.us@xiaomi.com ve service.global@xiaomi.com buralara mail at hesabının şifresini unuttuğunu ve telefonu sıfırladığını bu sebeple cihazının kilitlendiğini anlat. Sana geri dönüş yaparlar ise senden bilgilerini istiyecekler imei, fatura, kilit üstüne tıklayınca çıkan kodu vs(10 kez basınca) onları isteyebilirler. Xiaomi united states chat support kısmından da derdini az da olsa anlat ordan da isteyebilirler bilgilerini ismini vs numaranı... Benim de cihazım kilitlenmişti bu şekilde çözdüm. Umarım seninki de açılır.(Bu süreç 7 gün sürebilir.)

Evet açıktı...
Yardım - Fabrika ayarlarına dönüşte aktivasyon sorunu -ÇÖZÜLDÜ buraya da bakmanı istiyorum bana faydası oldu umarım sana da faydası olur.

Son düzenleme:
Oyla:

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Forum kurallarımız gereği konu başlığınız içeriğine uygun olarak düzenlenmiş ve Uygun bölümü taşınmıştır.

Gmail şifresinizi gmail hesabınızın ikincil eposta veya telefon numaranız ile sıfırlayıp yeni bir şifre alamıyor musunuz?

Oyla:

Mikuni

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ataberk
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Forum kurallarımız gereği konu başlığınız içeriğine uygun olarak düzenlenmiş ve Uygun bölümü taşınmıştır.

Gmail şifresinizi gmail hesabınızın ikincil eposta veya telefon numaranız ile sıfırlayıp yeni bir şifre alamıyor musunuz?
İşte sorunda burada gmail şifremi unuttum ve kurtarma e-postasının şifresini de bilmiyorum...işte zamanında şifreleri bir kenara yazsaydım bu sorunlarla uğraşmayacaktım...

İşte sorunda burada gmail şifremi unuttum ve kurtarma e-postasının şifresini de bilmiyorum...işte zamanında şifreleri bir kenara yazsaydım bu sorunlarla uğraşmayacaktım...
Tekrar yeni kurulum yaparken”önceden bu cihazla senkronize olan e-posta adresini girin” diye bir uyarı çıkıyor ne yapacağımı bilemedim..

Forumda bu konunun rehberleri mevcut bakabilirsiniz

Yardım - Hard reset sonrası şifre sorunu bu konuya bakabilirsiniz ayrıca başlığınızın konusu yanlış haber değil yardım olacak düzeltmeye davet ediyorum sizi geçmiş olsun kolay gelsin
Foruma ilk defa üye olduğum için farkedemedim...Teşekkürler uyarı için...

Oyla:
Üst Alt