Yardım Hard reset sonrası şifre sorunu

DarkSAGA

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sezer
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
2
Daha önce aynı konunun açıldığını biliyorum fakat başka şeyler de sormak için açtım kusura bakmayın. Öncelikle sorun başlıkta belirttigim gibi. Rom yükleme önerisi yapılmış fakat soru işaretlerim var. Hazır garanti kapsamındayk
en garantiye vermek mi mantıklı olur yoksa kolay çözümü var mıdır? Saat 7 de mezuniyet Balosu var benim telefondan çekilecekti tüm fotoğraflar. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleme:

metin55k

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
mi 8
Konular
42
Evet bu sorunu ben de geçen ay yaşadım. Mi şifresini kabul etmiyor çünkü oluşturduğum mi şifresinde harf rakam karışıktı. Benden istediği şifre sadece rakam içeriyordu. Servise yolladım 20 gün sonra telefon elime ulaştı. Sonuç 270tl maddi kayıp.
hangi şifreyi istiyor mi şifresimi ana ekran şifresinimi istiyor korkmaya başladım şimdi. :?

Oyla:

55_sms

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
mi8 lite
Konular
9
hangi şifreyi istiyor mi şifresimi ana ekran şifresinimi istiyor korkmaya başladım şimdi. :?
Valla mi şifresi kesinlikle değil ona eminim. Ekran için oluşturulan şifreyi kaç sefer denedim ama onu da kabul etmedi. O zaman çözemedim olayı.

Oyla:

Enderbaba16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
Xiomi mi 8
Meslek
Öğrenci
Konular
0
Bir şifre isteniyor ama bende anlamadım mail bypass yapılarak açılıyor baya araştırıp acabildim telefonu

Oyla:
Üst Alt