Hangisini önerirsiniz.

enes45

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
enes
Cihazım
RedmiNote 8 Pro
Konular
5
Mi max 2 veya redmi note 4.Bu ikisi arasında band 20 sorunu olan var mı?Hangi telefon daha sorunsuzdur.Forumu baya araştırdım.Farklı sürümler var,farklı görüşler var.

Klpszkrll32

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lg g2
Konular
2
Mi max 2 veya redmi note 4.Bu ikisi arasında band 20 sorunu olan var mı?Hangi telefon daha sorunsuzdur.Forumu baya araştırdım.Farklı sürümler var,farklı görüşler var.
Mi max 2 yi bilmiyorum ama redmi note 4(global) olan band20 ve band 8 destekliyor.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sertacgurdal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
xiaomi
Cihazım
mi4
Konular
2
cepporttan al derim bu konuda güvenilirler bence ben öyle yaptım

dıbı dıb tıs

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
i.k
Cihazım
mi max 2
Konular
14
Mi telefon olarak ilk mimax 2 ile başladım ama bu telefonsa daha öncekiler neymiş dedimdrunk~~haha--özellkle miui 9 da mükemmel cihaz.Performans pil ne ararsan var.Özellikle system animasyonları cok güzel.Sadece kamera gece çekimi sorunlu.Aslinda profesyonel ayarları yapabilirsen oda sorun olmaktan cikiyor.Siyah olanı kullaniyorum.Çok şık duruyor.800 bandı yok malesef.850 ve 900 destekliyor.

Klpszkrll32

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lg g2
Konular
2
Mi telefon olarak ilk mimax 2 ile başladım ama bu telefonsa daha öncekiler neymiş dedimdrunk~~haha--özellkle miui 9 da mükemmel cihaz.Performans pil ne ararsan var.Özellikle system animasyonları cok güzel.Sadece kamera gece çekimi sorunlu.Aslinda profesyonel ayarları yapabilirsen oda sorun olmaktan cikiyor.Siyah olanı kullaniyorum.Çok şık duruyor.800 bandı yok malesef.850 ve 900 destekliyor.
Ekran boyutu sıkıntı oluyor mu. Cepte taşıması falan zor oluyor mu.

aydn_m

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aydın
Konular
0
Ekran boyutu sıkıntı oluyor mu. Cepte taşıması falan zor oluyor mu.

Bede 2 gündür kullanıyorum önceki telefonumda 6' idi o yüzden alışkanım büyük ekrana cepte taşımasıda çok sorun olmuyor farklılık arıyorsanız ve büyük ekran seviyorsanız bence kesinlikle alın.

Klpszkrll32

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lg g2
Konular
2
Bede 2 gündür kullanıyorum önceki telefonumda 6' idi o yüzden alışkanım büyük ekrana cepte taşımasıda çok sorun olmuyor farklılık arıyorsanız ve büyük ekran seviyorsanız bence kesinlikle alın.
Ne kadara aldınız acaba. Çanakkale Kipa da 1399 TL. Fiyat aynıysa elden almak için soruyorum. Birde ekran parlaklığı güneş altında sorun oluyor diye okudum acaba siz denediniz mi

aydn_m

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aydın
Konular
0
Ne kadara aldınız acaba. Çanakkale Kipa da 1399 TL. Fiyat aynıysa elden almak için soruyorum. Birde ekran parlaklığı güneş altında sorun oluyor diye okudum acaba siz denediniz mi

Ben 1295 e siyah rengini aldım 100 TL de puan verdi yani 1195 e geldi bana. Parlaklığı pek deneyemedim ama diğer telefonuma nazaran biraz kısık gibi ama çok sorun olacağını zannetmiyorum.

enes45

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
enes
Cihazım
RedmiNote 8 Pro
Konular
5
Forumlardaki konulara bakınca note 4 modeli kullanıcı sayısı max 2 ye göre oldukça fazla.Sanırım teknik destek de fazladır.
Lg v10 kullanıyorum ve batarya sorunu sebebiylr telefonu değiştirmek istiyorum.Ayrıca tr sürümü?için root da yok sanırım.Bu sebeple xiaomi note 4 veya max 2 alacağım sanırım.

Klpszkrll32

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lg g2
Konular
2
Ben 1295 e siyah rengini aldım 100 TL de puan verdi yani 1195 e geldi bana. Parlaklığı pek deneyemedim ama diğer telefonuma nazaran biraz kısık gibi ama çok sorun olacağını zannetmiyorum.
Nereden aldınız acaba. 100 TL puan nerde kullanılıyor.

Üst Alt