Anket Hangisi alırsam daha iyi

Cevablariniz benim için çok önemli

• Xiaomi redmi note 6 pro 3/32

Oy: 0 0,0%
  • Xiaomi redmi note 7 4/128

Oy: 2 4,3%
  • Xiaomi redmi note 8 4/64

Oy: 6 12,8%
  • Xiaomi redmi note 8T

Oy: 2 4,3%
  • Xiaomi mi 9 lite

Oy: 39 83,0%

• Kullanılan toplam oy
    47

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
O halde tercihiniz mi9 lite olsun hocam. Sizi üzmeyecektir.
İnwallah hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Valla ben forumda baya araştırdım. Benim bütçem kısıtlıydı. MiA3 ve RN8 arasından tercih yapacaktım. Forumda RN8 ile ilgili dokunmatik konusunda çok şikayet duydum. Miui arayüzüne hayranım sırf bu yüzden vazgeçmek istemedim RN8 'den. Mağazada gidip inceledim cihazı hiç bir sorun göremedim. Sipariş ettim cihaz geleli 1 hafta oldu. En ufak kusur dahi bulamadım ben. Bana gelen cihazın ekran paneli huaxing galiba iyi olan panele denk geldiğim için sorun yaşamadım.

Bütçe konusunda bu cihazların hepsini alacak düzeyde iseniz. Tabi ki de Mi9 Lite iyi.
Elbetde hocam bende kaç aydır arawdirdim inceledim mincikladim ;) mi A3 ekran 720 p onu pas -redmi note 8 çok kaba durdu ve ekran panel muhabbeti ve 2 yıldır alt segmen redmi note 4 kullanıyorum memnunum ama amoled ekran cazib geldi ama gel gelelim arada kaldim hangisi Huawei geleceği wupeli Samsung fiyatı pahalı ama içeriainde olan şeyler ban göre zayif Nokia öyle 1 tek Xiaomi kalıyor ortada bende seçim yapamadım modellerde ama mi 9 lite duwunyorum artik

Mi 9 Lite almanızı tavsiye ederim hocam.
Teşekkürler hocam elbetde yarın ola hayr ola

Son düzenleme:

rigobertsong

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berat
Cihazım
Mi 9 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
1
2 ayın üzerinde süredir Mi9 Lite kullanıyorum ve bir gün olsun yarı yolda bırakmadı çok şükür. Pil kamera performans vs ortalama bir kullanıcı olan bana fazlasıyla yetti. Tasarımı vs de gayet şık gören çevremdeki herkesin ilgisini çekti baya bakıp detaylı sorular soranlar oldu :)

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
Rom işlerine gireceksiniz Mi 9 Lite önermem çok çok az rom var.
Redmi note 4 zibilyontane rom var ama neye yazar hepsi ayrı dert ve rom işlerinden çok bikdim maksimum mi rom veya eu rom ve root yaparım bana yeter bu rom degiwmek hastalığı yedi bitirdi beni hocam

2 ayın üzerinde süredir Mi9 Lite kullanıyorum ve bir gün olsun yarı yolda bırakmadı çok şükür. Pil kamera performans vs ortalama bir kullanıcı olan bana fazlasıyla yetti. Tasarımı vs de gayet şık gören çevremdeki herkesin ilgisini çekti baya bakıp detaylı sorular soranlar oldu :)
Yanıt için teşekkürler hocam tamda benim aradığım kullanıcı yorumu ama şöyle kaldimki taksitle 12 ödemek var ama redmi note 8 nakit+indirimle ama mi 9 lite ekrani amoled o beni çok zecb ediyor

Üst Alt