Soru Hangi telefonu almalıyım?

ahmedo38

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9
Konular
34
Siyah parlak değil ,mat güzel, ben kullandım, kamerasını çok güzel koruyor,spigenden daha koruyucu bu kılıf... Bazen tozlanabiliyor arka kamera delikleri ama silersin yani sorun değil, onun harici çok güzel bu kılıf evet, gerçi ben geri spigen likit şeffaf aldım o da çok güzel...
cihaz rengi için söylemiştim hocam hangi renk tavsiye edersiniz?

GM 8 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
İkisini de gördüm ben ,gri daha ekstrem duruyor ama, siyah parlak kamera çıkıntısı ile aynı renk hani, ben olsam siyah alırdım... Bendeki gri ama siyah kamera siyah çerçevesine daha uyumlu ikisi de siyah, tabi zevk meselesi, siyahı seviyorsan al derim, kullanacağın kılıf şeffafsa siyah parlak al, siyah kılıfsa zaten yine siyah... Parlak telefon iyidir kardeş, şeffaf kılıfla güzel oluyor... Aklın gri de kaldı ise açık mavi gibi oda güzel, pişman etmez, gri alacaksan kılıfı şeffaf al derim spigen Hepsiburada dan...

ahmedo38

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9
Konular
34
İkisini de gördüm ben ,gri daha ekstrem duruyor ama, siyah parlak kamera çıkıntısı ile aynı renk hani, ben olsam siyah alırdım... Bendeki gri ama siyah kamera siyah çerçevesine daha uyumlu ikisi de siyah, tabi zevk meselesi, siyahı seviyorsan al derim, kullanacağın kılıf şeffafsa siyah parlak al, siyah kılıfsa zaten yine siyah... Parlak telefon iyidir kardeş, şeffaf kılıfla güzel oluyor...
teşekkür ederim grinin çerçeveleri siyah renk mi gri renk mi acaba?

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19

Siyah renk tabi kenar boşlukları siyah olur haliyle, kamera da siyah olduğundan, siyah alıp geçebilirsin, şeffaf kılıfla uyum sağlayacaktır siyahlar hi~~
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Odanın ışığını açtım baktım şimdi bendeki griyegiggle~~, son kararım siyah daha premium durur... clap~~

Üst Alt