Soru Hangi romu kullanmalı ?

aors

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi8 SE
Konular
44
Mi8 Lite için Masik X rom tavsiye ederim. Ben mi8 için kullanıyorum, çok memnunum. Hem akıcılık, hem batarya performansı çok iyi. Özelleştirmeler diğer romlardan daha fazla. Akıllı Ağ kısmı ise çok faydalı.

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Mi8 Lite için Masik X rom tavsiye ederim. Ben mi8 için kullanıyorum, çok memnunum. Hem akıcılık, hem batarya performansı çok iyi. Özelleştirmeler diğer romlardan daha fazla. Akıllı Ağ kısmı ise çok faydalı.
Denemek isterim hocam çok teşekkürlerr

RezzNar

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
8
Bu bir hastalık ve tedavisi mutlak yeni romlara geçmek ve test etmek imiş. Canımın içi eski midom Redmi Note 4'ü bu konuda çok üzdüm. Twrp ile kanka olmuşlardı artık :D sonradan değişiklik yapıp farklı Recoveryler denemiştim OrangeFox bu konuda iyiydi ama en coolu Redwolf tu 8=) gene başladım dır dır değil mi deneyin deneyin farklı şeyleri deneyin hocam ama bugün ama yarın :) Yes~~

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Bu bir hastalık ve tedavisi mutlak yeni romlara geçmek ve test etmek imiş. Canımın içi eski midom Redmi Note 4'ü bu konuda çok üzdüm. Twrp ile kanka olmuşlardı artık :D sonradan değişiklik yapıp farklı Recoveryler denemiştim OrangeFox bu konuda iyiydi ama en coolu Redwolf tu 8=) gene başladım dır dır değil mi deneyin deneyin farklı şeyleri deneyin hocam ama bugün ama yarın :) Yes~~
Bağımlılık gibi gerçekten bir kere girince bu işlerin içine çıkılmıyor gerçekten . Baya öneri geldi hocam hepsini zaman zaman denemek istiyorum. Xioami tercih etmemin de asıl sebeplerinden biri de aslında yazılım desteğinin çok geniş olmasıydı zaten. Keyfini çıkaralım hocam ahaha

RezzNar

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
8
Bağımlılık gibi gerçekten bir kere girince bu işlerin içine çıkılmıyor gerçekten . Baya öneri geldi hocam hepsini zaman zaman denemek istiyorum. Xioami tercih etmemin de asıl sebeplerinden biri de aslında yazılım desteğinin çok geniş olmasıydı zaten. Keyfini çıkaralım hocam ahaha

Aynen öyle bana hissettirdiği en güzel şeylerden biride her Twrp ye girip her custom rom yükleyişimde sanki atomu parçalıyormuş yada tüm dünyanın kullandığı bir cihaza yazılım yapan yetenekli bir yazılımcıymışım gibi hissetmem :D :D hayaller hayatlar hadi kendinize iyi bakın iyi forumlar çakma çenesi düşük behlül kaçar :)

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Aynen öyle bana hissettirdiği en güzel şeylerden biride her Twrp ye girip her custom rom yükleyişimde sanki atomu parçalıyormuş yada tüm dünyanın kullandığı bir cihaza yazılım yapan yetenekli bir yazılımcıymışım gibi hissetmem :D :D hayaller hayatlar hadi kendinize iyi bakın iyi forumlar çakma çenesi düşük behlül kaçar :)
O atomu parçalama hissi bende de var hocam ahahaah. Teşekkür ederim muhabbet için iyi forumlar size de

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
Teşekkür ederim öneriniz için boş bir vakitte deneyeceğim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam ben de miroomu denemek istiyorum bir ara. Bl kilidini dün açtım, elle global kararlı MIUI 11 yükledim stabilitesine ve pil performansından şuan baya bir memnunum sanırım bu romlarla uğraşma heyecanımı bir süreliğine durdurur ahaha. Elinize emeğinize sağlık teşekkür ederim
Bence madem artık özgürsünüz, tüm romları deneyin, test edin ve sonrasında EU Beta ya geri dönün ve demirleyin

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
Sırf muhteşem Miui temalarını kullanmak için bile BL kilidini açmaya değer. Mi 8 Lite için Mi-Room Beta veya Eu Beta gayet iyi romlar.
Kesinlikle katılıyorum hocam, BL kilidiniz açık olmayınca, asla Özgür olamıyorsunuz

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Bence madem artık özgürsünüz, tüm romları deneyin, test edin ve sonrasında EU Beta ya geri dönün ve demirleyin

Hepsini denemek istiyorum gerçekten artık özgürüm ahahah. Teşekkür ederim hocam deneyelim görelim :)

Üst Alt