Soru Hangi romu kullanmalı ?

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Öncelikle ilgilenip cevap yazacak herkese teşekkür ederim. Eski telefonum casperla rom ve root gibi işlerle çok uğraştım sonra da bu telefonumu yani mi 8 lite'ı aldım. Global stabile rom yüklü ve bootloader kilidi kapalı. Sizce eu rom veya miroom gibi romları kullanmalı mıyım ne önerirsiniz ?

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
285
Memnunsanız, kalın ama illaki Miui bazlı Custom romları da denemek istiyorum derseniz, öncelikle BL kilidinizi açmalısınız

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Memnunsanız, kalın ama illaki Miui bazlı Custom romları da denemek istiyorum derseniz, öncelikle BL kilidinizi açmalısınız

T

Denemek istiyorum ama öyle çok bir fark yoksa da boşuna uğraşmış gibi olmak istemiyorum acaba rom önerebilir ve beğendiniz yanlarını söyleyebilir misiniz deneyimlediklerinizden

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
285

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28

emrezafrak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
16
custom romlar içinden pixel experience'a bir bakabilirsiniz son derece stabil bir rom

RezzNar

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
8
haktanerk Miroom öneririm kesinlikle oldukça stabil ve Globale göre bazı ek ayarlarda barındırıyor. Global de ekranı dokunarak kapatıyordum ama uyandırmak istediğimde cihaz kaldırıldığı zaman uyandır gibi bir ek ayar vardı mesala. Miroomda cihazı ekranı dokunarak açıyor, kapatıyorum belki kimisi için gereksiz ama benim için oldukça iyi ve güzel bir ayrıntı bu gibi şeyler tercih meselesi bunları görünce, ek ayarları da kurcalayınca bu rom tam bana göreymiş dedim. Pil süresinden de memnunum ek olarak belirteyim oyun oynamam cihazda buda etki ediyor tabi bu süreye. Bl kilidini açıp MIUI'nın ve Mi8 Lite'ın derin sularına inin derim. Haftalık Eu beta olduğu için mamma mialık bir tat bırakıyor adamda. Her hafta iş başvurusu cv si yapar gibi bir heyecanla Twrp ye giriyorum ve güncelliyorum ne güzel değil mi yeni geçtim ve haftaya buna yeni bir sürüm paylaşılacak ne iyi yemini bozmuş olacaz ama :D :D :) 8=)

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
custom romlar içinden pixel experience'a bir bakabilirsiniz son derece stabil bir rom
Teşekkür ederim öneriniz için boş bir vakitte deneyeceğim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

haktanerk Miroom öneririm kesinlikle oldukça stabil ve Globale göre bazı ek ayarlarda barındırıyor. Global de ekranı dokunarak kapatıyordum ama uyandırmak istediğimde cihaz kaldırıldığı zaman uyandır gibi bir ek ayar vardı mesala. Miroomda cihazı ekranı dokunarak açıyor, kapatıyorum belki kimisi için gereksiz ama benim için oldukça iyi ve güzel bir ayrıntı bu gibi şeyler tercih meselesi bunları görünce, ek ayarları da kurcalayınca bu rom tam bana göreymiş dedim. Pil süresinden de memnunum ek olarak belirteyim oyun oynamam cihazda buda etki ediyor tabi bu süreye. Bl kilidini açıp MIUI'nın ve Mi8 Lite'ın derin sularına inin derim. Haftalık Eu beta olduğu için mamma mialık bir tat bırakıyor adamda. Her hafta iş başvurusu cv si yapar gibi bir heyecanla Twrp ye giriyorum ve güncelliyorum ne güzel değil mi yeni geçtim ve haftaya buna yeni bir sürüm paylaşılacak ne iyi yemini bozmuş olacaz ama :D :D :) 8=)
Hocam ben de miroomu denemek istiyorum bir ara. Bl kilidini dün açtım, elle global kararlı MIUI 11 yükledim stabilitesine ve pil performansından şuan baya bir memnunum sanırım bu romlarla uğraşma heyecanımı bir süreliğine durdurur ahaha. Elinize emeğinize sağlık teşekkür ederim

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Üst Alt