Soru Hangi Rom'u Kullanıyorsunuz?

Tolga

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 4 LTE
Meslek
Öğrenci
Konular
19
Arkadaşlar selamlar, ben de yeni bir Mi 8 Se alarak aranıza katıldım.
Biraz yorum okuduktan sonra Mi Room kullanmaya karar verdim.
Önce 10.2.2 stabil rom kurdum. Bu rom'da ilk reboot'tan sonra magisk patladı. Sonra beta kurdum. Herhangi bir sorunu yok ama ekran süresini 4.5 saat civarı alıyorum ve memnun değilim. 10.2.3 stabil eu sürümünü de pil dayanmıyor vs. diye önermiyorlar. Bana pil kullanımı iyi ve stabil olan bir rom önerir misiniz?
Bir de haftalık rom kullanacağım ama, her hafta güncelleme geliyor bunlara. Her hafta telefonu flashlayıp yeni sürüm mü kurmam gerekiyor acaba?

Tolga

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 4 LTE
Meslek
Öğrenci
Konular
19
Bende mi 8se yok ama okuduğuma göre 10.2 sürümleri sıkıntı mi 8selerde. 10.3ü bekleyebilirsiniz veya 10.1 stabile gecebilirsiniz
Mi Globe'un da şu anda stabil olarak sadece 10.2.2 ve 10.2.3 sürümleri indirilebiliyor sitesinden malesef

Oyla:

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
Arkadaşlar selamlar, ben de yeni bir Mi 8 Se alarak aranıza katıldım.
Biraz yorum okuduktan sonra Mi Room kullanmaya karar verdim.
Önce 10.2.2 stabil rom kurdum. Bu rom'da ilk reboot'tan sonra magisk patladı. Sonra beta kurdum. Herhangi bir sorunu yok ama ekran süresini 4.5 saat civarı alıyorum ve memnun değilim. 10.2.3 stabil eu sürümünü de pil dayanmıyor vs. diye önermiyorlar. Bana pil kullanımı iyi ve stabil olan bir rom önerir misiniz?
Bir de haftalık rom kullanacağım ama, her hafta güncelleme geliyor bunlara. Her hafta telefonu flashlayıp yeni sürüm mü kurmam gerekiyor acaba?
eu beta için hemen hemen her hafta güncelleme gelir , siz onay verirseniz yüklenir
artı birşey yapmanıza gerek yok

Oyla:

Tolga

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 4 LTE
Meslek