Yardım Hangi Rom ?

hikhrmn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Redmi 4x
Meslek
Developer
Konular
1
Merhaba
Miui 9 da çok tuhaf bir şekilde hızlı cevap çok kötü ne ekran koruyucuda nede başka bir yerde düzgün çalışıyor. Mesajlar hariç. Hızlı cevap hiç güzel çalışmıyor 2 elle çekme olayı çok berbat ve stok androidde olduğu gibi miui launcherde arama yok .Ben rom kurmak istiyorum ama bootloader ı açmakta istemiyorum biraz araştırdığımda miui flash tools ile xiaomi.eu romun kurulabildiğini gördüm oluyormu bu yoksa mümkün değilmi oluyor ise sıkıntısı varmıdır acaba bunu öğrenmek isterim?

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Merhaba
Miui 9 da çok tuhaf bir şekilde hızlı cevap çok kötü ne ekran koruyucuda nede başka bir yerde düzgün çalışıyor. Mesajlar hariç. Hızlı cevap hiç güzel çalışmıyor 2 elle çekme olayı çok berbat ve stok androidde olduğu gibi miui launcherde arama yok .Ben rom kurmak istiyorum ama bootloader ı açmakta istemiyorum biraz araştırdığımda miui flash tools ile xiaomi.eu romun kurulabildiğini gördüm oluyormu bu yoksa mümkün değilmi oluyor ise sıkıntısı varmıdır acaba bunu öğrenmek isterim?
rahat rahat rom kurmark istiyorsan blyi aç xiaomi tool çalışıyor kullananlar var onuda kullanabilisin ama twrp gibi garanti olacagını sanmam

Oyla:

hikhrmn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Redmi 4x
Meslek
Developer
Konular
1
Hangi romu yüklememi önerirsin ? ynsyns

Oyla:

hikhrmn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Redmi 4x
Meslek
Developer
Konular
1
@ynsyns Teşekkürler cevap için RR deneyeceğim bootloader unlock için başvuru yaptım bir kaç gün bekleyeceğim sanırım.

Oyla:
Üst Alt