Yardım Hangi rom u yüklersem yükleyim twrp ekranına geri dönüyor.. Sebebi nedir?

• Konbuyu başlatan zLa
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 3
  • Görüntüleme 323

zLa

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
can
Cihazım
huawei g7
Konular
11
Arkadaşlar bugün eu rom bug yaptığı için restart attıktan sonra twrp ekranına döndü. Format atıp elimde olan ne kadar rom kursam da twrp atmaya devam ediyor. İlk defa başıma geldi. Bi sürü twrp yükleyip denedim olmadı. Elimde pc de yok orijinal rom kurmayı da deneyemiyorum. Daha önce yaşayan oldu muu durumu?

zLa

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
can
Cihazım
huawei g7
Konular
11
arkadaşlar başına böyle bir şey gelenler için söyleyim. Telefonun ses açma tuşu basılı kalmış sistemsel olarak. O sebepten sürekli twrp ekranına atıyor. Şans eseri ayıktım . Batarya değiştirdim muhtemelen o sebepten.

tulley

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tolga
Cihazım
moto g4
Konular
5
arkadaşlar başına böyle bir şey gelenler için söyleyim. Telefonun ses açma tuşu basılı kalmış sistemsel olarak. O sebepten sürekli twrp ekranına atıyor. Şans eseri ayıktım . Batarya değiştirdim muhtemelen o sebepten.
valla hocam her şey düşünülür de sistemsel olarak takılı kalması çok ilginç durummuş çözdüyseniz problem yok

zLa

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
can
Cihazım
huawei g7
Konular
11
valla hocam her şey düşünülür de sistemsel olarak takılı kalması çok ilginç durummuş çözdüyseniz problem yok
Ben de çok şaşırdım hocam. Eminim ki yeni taktığım bataryadan oldu bu durum. diğer tüm telefonlarda da olabilir bu olay. Zaten batarya değiştiğinden beri bi haller olmuştu cihaza. Şarjı güzel gidiyor günü rahat kurtarıyor normal kullanımda. Orjinal batarya yarım günü çıkarmıyordu.
Basılı değil ama basılı olarak algılamış sistem. Ben de romdan kaynaklı sanıp format attım attıkça twrp ye döndü. Tesadüf eseri orjinal rom kurmak için fastboot u açınca yanlışlıkla kısma tuşunu bıraktım . Baktım telefon açıldı sağ tarafta ses göstergesi belirip kayboluyordu ikidebir. ses açma tuşuna bir iki defa bastım ilk başta devam ediyodu hata sonra kısma açma yapınca düzeldi. Olan giden bilgilere oldu yedek alacak diskm yoktu o an. Olan oldu şimdi ise hiç problem yok. Umarım olmaz da

Üst Alt