Yardım Hangi Miui 12.5 Sürümü?

bezzazi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
bezzazi
Cihazım
RN8
Konular
10
Arkadaşlar mi flash ile temiz bir şekilde miui 12.5 hint sürümünü yükledim. Yüklemez olaydım. 1 gün zor dayandım. Miui 12'nin hantallığı aynen duruyor, acayip şekilde kasma var. Sonra tekrardan miui 11 endonezya sürümünü yükledim. İşin garip tarafı endonezya romu da arada takılıyor. Halbuki en performanslı romdu. Telefonun ömrü doluyor galiba 😁

Erkanyavuz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erkan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Telefon kafayı yedi diyebilirim. Bence sakın geçmeyin. Ayrıca arka plandaki uygulamaları kendi kafasına göre kapatıyor. Misal pubg mobile oynuyorum. Sonra bir mesaj geliyor ona tıklayınca hooop tekrar açılmasını beklemek zorundayım. Hem de pil kısıtlamasını kaldırdığım halde böyle oluyor yani miui 12 bile bundan iyiydi. Ekstra sanal ram için yükledim ancak ram yönetimi daha berbat çıktı. Yapabiliyorsan bence miui 9 da ya da 10 a dön. Aosp larda hep bir hata olur.

bezzazi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
bezzazi
Cihazım
RN8
Konular
10
Telefon kafayı yedi diyebilirim. Bence sakın geçmeyin. Ayrıca arka plandaki uygulamaları kendi kafasına göre kapatıyor. Misal pubg mobile oynuyorum. Sonra bir mesaj geliyor ona tıklayınca hooop tekrar açılmasını beklemek zorundayım. Hem de pil kısıtlamasını kaldırdığım halde böyle oluyor yani miui 12 bile bundan iyiydi. Ekstra sanal ram için yükledim ancak ram yönetimi daha berbat çıktı. Yapabiliyorsan bence miui 9 da ya da 10 a dön. Aosp larda hep bir hata olur.
Valla hocam 1 ay aosp kullandım hiçbir hatasını görmedim. Aksine çok akıcıydı ve pili de çok iyi gidiyordu. Deneyelim diye yükledim pişman oldum. Şu an kullandığım Endonezya romu da garip bir şekilde takılıyor. Eskiden hiç olmazdı. Yükleyebilirsem A12 Aosp yükleyeceğim inşallah.

Daredevil196

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
AHMET ÇETİN
Cihazım
Redmi note 8
Konular
5
Miui 12 kullanıyorum, herhangi bi sıkıntı yaşamadım, gayet stabil

elebasi7102

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
redmi note 8
Meslek
657
Konular
3
Miui 12.5 Endonezya romu yüklemiştim geçen hafta. 1 gün durdum sonra MiuiPro 20.3.26 ya geri döndüm. Fazla macera aramaya gerek yok sanırım.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bezzazi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
bezzazi
Cihazım
RN8
Konular
10
Deneme bence lagdan geri dönüceksin aosp'a
Hocam dediğiniz gibi aosp en iyisi. Özellikle miui 12'den sonra cihaz sıkıntılı olmaya başladı. Miui 11'de de tuhaf sorunlar var. Hocam forumda 1 2 yerde gördüm. Custom romların güvenli olmayabileceği yazılmış. Official romlara güvenemez miyiz? İçinde sıkıntılı dosyalar gömülü olabilir mi? Bilgilendirirseniz sevinirim.

malisimsek

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed Ali
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
4
Hocam dediğiniz gibi aosp en iyisi. Özellikle miui 12'den sonra cihaz sıkıntılı olmaya başladı. Miui 11'de de tuhaf sorunlar var. Hocam forumda 1 2 yerde gördüm. Custom romların güvenli olmayabileceği yazılmış. Official romlara güvenemez miyiz? İçinde sıkıntılı dosyalar gömülü olabilir mi?
sıkıntı olmaz miui'da adamlar kendi sistem uygulamasına reklam koyuyor aosp çok daha güvenli

nasml09

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Nasml09
Cihazım
Redmi note 4x
Konular
24
hiçbiri. miui razer 12 öneririm. gördüğüm en performanslı miui. geekbench 5'e multicore'da 1400 puan gördüğümden beri kullandığım tek romdur.

Üst Alt