Anket Hangi Mi Cihazı Tercih Ederdiniz?

Hangi Cihazı Seçiyorsun

• Xiaomi Mi Note Pro

Oy: 33 30,3%
  • Xiaomi Mi Note

Oy: 12 11,0%
  • Xiaomi Mi4

Oy: 37 33,9%
  • Xiaomi Mi4i

Oy: 4 3,7%
  • Xiaomi Mi3

Oy: 3 2,8%
  • Xiaomi Mi2/2A/2S

Oy: 1 0,9%
  • Xiaomi Mi 1 / 1S

• Xiaomi Mi Pad

Oy: 2 1,8%
  • Xiaomi Redmi Note

Oy: 15 13,8%
  • Xiaomi Redmi 1/1S

• Kullanılan toplam oy
    109
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
chatin_62' Alıntı:
cantara' Alıntı:
@chatin_62 hayırlı olsun hocam. Nereden sipariş ettiniz?

@cantara , @ByKatre
Teşekkür ederim. 
Şeytan, Geekbuying'in sokağına doğru kovalayıp kapısında kıstırdı. :D 
64GB olan model. 249,99$ + 1,99$ Sigorta ile toplamda 251,98$'a geldi. mi.com'da zaten 240$. :D 
En kötü şartları düşünürsek, 51$ gümrük parası ve 2$ da damga vergisi falan tutsa 305$ olacak.

ibuygou'da 269,99$ + 55$ kargo + 2$ sigorta ile toplamda 326,99$'a ; 
Banggood'ta 319,99$ + 0.45$ kargo ile toplamda 320.44$'a geliyordu.

Bu arada oyumu MiPad için kullandım. :D 

Hayırlı olsun hocam :) Ekstra bir indirim alabilir miyiz diye soracaktım ama fiyat gerçekten son derece uygunmuş. Ben yine de mail atıp şansımı bir deneyeyim bakalım. Muharrem hocamın da gözü aydın tabii :D  

kuddusü

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuddusü66
Cihazım
Mi4
Konular
5
Valla diğerlerine bilmem ama Mi4 on numara telefon. Okulda öğrencilerin öğretmen arkadaşların dilinde. Nazar edecekler. Hemen felak ve nas'ı sayıyorum.:)

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
@chatin_62 hocam şeytana uymamak lazım siz en iyisini yapmışsınız uymakla sonunda size de bir miui yüklü cihaz kullanırken göreceğiz deseniz ayrıca şu mi pad'i acayip merak ediyorum performans değerleri falan çok iyi artık bir tur verirsiniz diye düşünüyorum mi padi :)

Bu arada genel kanıya baktığımızda çoğunluk mi4 taraftarı bakalım mi5 nasıl olacak bekleyip görecez.

Birde @haqanguven hocamı da xiaomi cihazı kullanırken görsek tam olacak bence

sismo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yücel
Cihazım
Redmi Note3g
Konular
1
Ben de kendi adıma redmi note 3g den oldukça memnunum, ihtiyaçlarımı fazlasıyla görüyor..

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
HiddeNKinG' Alıntı:
@chatin_62 hocam şeytana uymamak lazım siz en iyisini yapmışsınız uymakla sonunda size de bir miui yüklü cihaz kullanırken göreceğiz deseniz ayrıca şu mi pad'i acayip merak ediyorum performans değerleri falan çok iyi artık bir tur verirsiniz diye düşünüyorum mi padi :)

Bu arada genel kanıya baktığımızda çoğunluk mi4 taraftarı bakalım mi5 nasıl olacak bekleyip görecez.

Aslında almak istiyorum. Alışı beklemeli, donanımsal sorun yaşadığım zaman gönderip gelmesi beklemeli... Türkiye piyasasına girdiği zaman mutlaka alacağım. Şuan mi4 görsel olsun donanım olsun çok çok iyi. Türkiye piyasasına girene kadar mi5 çıkar herhalde onunla bir mi cihazım olur hocam

xxSpecter

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
RM 3 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Arkadaşımda MiNote var, 1 ay sonra da Pro gelecek. Hatta incelemesini yapıp atacağım buraya. Bende Mi3 var ve arkadaşta ne zaman Mi Note'u görsem içim burkulur. Mi Note mühendislik anlamında iphone 6 plus ile hemen hemen aynı. Elinize aldığınızda kalite hissini o kadar alıyorsunuz ki anlatamam. Tabii zamanında Mi3 de öyleydi halada öyle ama 5'' ekran bana küçük gelmeye başladı. Parmaklar büyük olunca Mi Note daha çekici geliyor. :) 

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
ByKatre' Alıntı:
chatin_62' Alıntı:
cantara' Alıntı:
@chatin_62 hayırlı olsun hocam. Nereden sipariş ettiniz?

@cantara , @ByKatre
Teşekkür ederim. 
64GB olan model. 249,99$ + 1,99$ Sigorta ile toplamda 251,98$'a geldi. mi.com'da zaten 240$. :D 
En kötü şartları düşünürsek, 51$ gümrük parası ve 2$ da damga vergisi falan tutsa 305$ olacak.

Hocam orda kutunun üzerindeki logoyu sildirme seçeneği vardı. Hediye gibi. Suça mı teşvik ettim ne. :D

Gift olmasının gümrük anlamında bir esprisi yok artık. Gift yazsa da yazmasa da birşey farketmiyor. Size ücretsiz de gönderilse cihazın değeri belirleyici oluyor. Logo sildirme olayını pek anlamadım. Zaten poşet ile geliyor. Üzerinde sadece adres/gümrük etiketi var. İçindeki kutudan bahsediyorsunuz sanırım. Ama kutusu da bir başka güzel bu Xiaomi'nin. 
Belki başka bir yerde gerekli olabilir diye öğrenmek istiyorum. Sipariş sırasında rast gelmedim. Şimdi baktım yine göremedim. Hangi aşamada geliyor. 

HiddeNKinG' Alıntı:

@Hiddenking hocam, ben zaten Nexus7'de de G2'de de MIUI kullanıyordum. Nexus Ağustos ayında kalınca, G2'de Kasım ayında kalınca N7'de stock Lolipop, G2'de de stock KK romlarını kullanmaya başlamıştım. Şimdi G2 için yeniden MIUI yayınlanmaya başladı. Ama vakit bulup yükleyemiyorum.
Bir tur nedir ki on tur kullanın da ama sonra alışır kopamazsınız diye korkuyorum. :D 

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
chatin_62' Alıntı:
ByKatre' Alıntı:
chatin_62' Alıntı:
@cantara , @ByKatre
Teşekkür ederim. 

Hocam orda kutunun üzerindeki logoyu sildirme seçeneği vardı. Hediye gibi. Suça mı teşvik ettim ne. :D

Gift olmasının gümrük anlamında bir esprisi yok artık. Gift yazsa da yazmasa da birşey farketmiyor. Size ücretsiz de gönderilse cihazın değeri belirleyici oluyor. Logo sildirme olayını pek anlamadım. Zaten poşet ile geliyor. Üzerinde sadece adres/gümrük etiketi var. İçindeki kutudan bahsediyorsunuz sanırım. Ama kutusu da bir başka güzel bu Xiaomi'nin. 
Belki başka bir yerde gerekli olabilir diye öğrenmek istiyorum. Sipariş sırasında rast gelmedim. Şimdi baktım yine göremedim. Hangi aşamada geliyor. 

HiddeNKinG' Alıntı:

@Hiddenking hocam, ben zaten Nexus7'de de G2'de de MIUI kullanıyordum. Nexus Ağustos ayında kalınca, G2'de Kasım ayında kalınca N7'de stock Lolipop, G2'de de stock KK romlarını kullanmaya başlamıştım. Şimdi G2 için yeniden MIUI yayınlanmaya başladı. Ama vakit bulup yükleyemiyorum.
Bir tur nedir ki on tur kullanın da ama sonra alışır kopamazsınız diye korkuyorum. :D 

[attachment=936]

Bu hocam. :)

deneme

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Deneme
Cihazım
Mi Note
Konular
5
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt