Soru Hangi Kabloyu almalıyım ?

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
Merhaba, Hepsiburada sitesinde 15 tl değerinde bir hediye çekim var ve şu iki hızlı şarj desteği bulunan kablolardan birini almak için kullanmak istiyorum. Bu markaları kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ? Hangisini almak daha mantıklı olur.

-

-

Şimdiden teşekkür ederim.

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Blitzwolf, Aukey, Tronsmart, Ugreen marka kablolari kullanmis biri olarak söylüyorum bunu, evde yedekte cesit cesit 30dan fazla kablo yedekte bekliyor; Iclerinde ucuz Usams, Spedu, Tiegem, Orico, Ykz, gibi kablolar da var.
[doublepost=1510524209,1510524151][/doublepost]
Teşekkür ederim ayrıntılar için, siparişi vermek üzereydim iyi denk geldi mesajınız tam zamanında :)

Yetisebildigime sevindim hocam :)

Oyla:

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
Blitzwolf, Aukey, Tronsmart, Ugreen marka kablolari kullanmis biri olarak söylüyorum bunu, evde yedekte cesit cesit 30dan fazla kablo yedekte bekliyor; Iclerinde ucuz Usams, Spedu, Tiegem, Orico, Ykz, gibi kablolar da var.
[doublepost=1510524209,1510524151][/doublepost]

Yetisebildigime sevindim hocam :)

Yetişebildiniz hocam ama hediye çekini o üründe kullanamıyormuşum şu an bu tatsız sonuç ile karşılaştım :) Aukey ile yola devam edip kabloyu her zamankinden daha da narin ve dikkatli kullanarak bu durumu göz ardı etmeye çalışacağım :)

Oyla:

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Anker Powerline USB Tip-C için USB 3.0 kablosu (ft) yeni MacBook ChromeBook Pixel için Nexus 5X Nexus 6 P Nokia N1 Tablet OnePlus 2

(from AliExpress Android)

AliExpress linki ürünün. Inceleyin oncelikle.

Kabloyu elinize aldiginizfa kaliteyi hissedeceksiniz. Kablonun kendi mukavemeti var :)
[doublepost=1510524542,1510524379][/doublepost]
Yetişebildiniz hocam ama hediye çekini o üründe kullanamıyormuşum şu an bu tatsız sonuç ile karşılaştım :) Aukey ile yola devam edip kabloyu her zamankinden daha da narin ve dikkatli kullanarak bu durumu göz ardı etmeye çalışacağım :)

Hocam üzüldüm, cok iyi kablo idi.

O zaman AliExpress veya Banggood dan Blitzwolf Ampcore Turbo serisi kablo siparisi verin bu arada, 5 dolardan 20 lira yapar, Aliexpress de takipli kargo ile. Evde bulunsun, O gelince onu kullanip Aukey i yedege ayirirsiniz.

BlitzWolf USB Tip C Kablo Tipi-C Veri USB Şarj Kablosu 1 m Için 1.8 m Cep Telefonu Kabloları Xiaomi Için Macbook Smartphone

Linki bu ürünün.

Oyla:

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
Anker Powerline USB Tip-C için USB 3.0 kablosu (ft) yeni MacBook ChromeBook Pixel için Nexus 5X Nexus 6 P Nokia N1 Tablet OnePlus 2

AliExpress linki ürünün. Inceleyin oncelikle.

Kabloyu elinize aldiginizfa kaliteyi hissedeceksiniz. Kablonun kendi mukavemeti var :)

Araştirmalarımda Anker Powerline+ serisinin üst segment bir seri olduğunu gördüm açık ara fark ile. Fakat hem hediye çekinin yanmaması hem de 25 lira gibi bir fiyata Aukey kablo almak makul bir fiyat avantajı gibi göründüğünden şu an bunu almak durumundayım :) Fakat ileride Anker Powerline+ serisi alıp memnun kaldığımda size ayrıca teşekkür edeceğim :)

Oyla:
Üst Alt