Tavsiye Hangi GSM Operatörünü Seçmeliyim?

Yusufblr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Begonia
Meslek
Öğrenci
Konular
47
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
-
Telefon Modeli
-
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Şuan Vodafone kullanıyorum. Operatör değiştirmek istiyorum sizce en avantajlı, öğrenciye en uygun olan operatör hangisi?

iŁКΞЯ

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
119
Bulunduğun yere göre çok farkediyor Vodafone da red tarifesini kullanıyordum full 4.5G çekerken internete giremeyince sinir krizinden sonra Turkcelle geçtim neredeyse aynı fiyat ödüyorum. Tabi GB çok ama kullanamayınca da bi anlamı kalmıyordu hocam. Hat taşıyacaksanız üniversiteli birinden yardım isteyin faturalı hattı ilk ay onun üstüne gösterin fatura kesilince de bayii üzerinden kendi bilgilerinizi geçirin benim öyle :D

Oyla:

Yusufblr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Begonia
Meslek
Öğrenci
Konular
47
Bulunduğun yere göre çok farkediyor Vodafone da red tarifesini kullanıyordum full 4.5G çekerken internete giremeyince sinir krizinden sonra Turkcelle geçtim neredeyse aynı fiyat ödüyorum. Tabi GB çok ama kullanamayınca da bi anlamı kalmıyordu hocam. Hat taşıyacaksanız üniversiteli birinden yardım isteyin faturalı hattı ilk ay onun üstüne gösterin fatura kesilince de bayii üzerinden kendi bilgilerinizi geçirin benim öyle :D
Yaa yeni gördüm bunu hocam 😅
Turkcell aldım. Numara taşıyabilirdim fakat sonu 44 olsun istedim yeni hat aldım 😂 12 ay takside böldü adam aylık 17 TL vereceğim. 204 liraya almış olacağım. Normalde 250 lira. Bayağı avantajlı oldu bence. 2 ay sonra kendi adıma geçirttimmi tamamdır.

Oyla:

iŁКΞЯ

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
119
Yaa yeni gördüm bunu hocam 😅
Turkcell aldım. Numara taşıyabilirdim fakat sonu 44 olsun istedim yeni hat aldım 😂 12 ay takside böldü adam aylık 17 TL vereceğim. 204 liraya almış olacağım. Normalde 250 lira. Bayağı avantajlı oldu bence. 2 ay sonra kendi adıma geçirttimmi tamamdır.
Hayırlı olsun hocam çok da ecele etmişsiniz sanki neyse işiniz görülsün haha--

Oyla:
Üst Alt