Soru Hangi gapps paketini kurmalıyım

salim21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Salim
Cihazım
Poco x3 Pro
Konular
17
Arkadaşlar nikgapps android 13 için gapps paketi indirecem hangisini tercih edersiniz , örneğin basic, core , stcok vs..

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
İçeriğine göre hangisi uygunsa onu kurabilirsiniz hocam. Ben Google arama ve mesajlaşma uygulamalarını kullandığım için basic tercih ediyordum. Omni içerisinde benim kullandığım Gmail ve haritalar de mevcut fakat ayrıca kullanmadığım Google hesap makinesi, Google fotoğraflar ve Google drive da bulunduğu için basic üstüne kendim kuruyorum Gmail ve haritaları.

salim21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Salim
Cihazım
Poco x3 Pro
Konular
17
İçeriğine göre hangisi uygunsa onu kurabilirsiniz hocam. Ben Google arama ve mesajlaşma uygulamalarını kullandığım için basic tercih ediyordum. Omni içerisinde benim kullandığım Gmail ve haritalar de mevcut fakat ayrıca kullanmadığım Google hesap makinesi, Google fotoğraflar ve Google drive da bulunduğu için basic üstüne kendim kuruyorum Gmail ve haritaları.
Eyw hocam teşekkür ederim

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
45
Arkadaşlar nikgapps android 13 için gapps paketi indirecem hangisini tercih edersiniz , örneğin basic, core , stcok vs..
Ben core ve stock seviyorum fakat siz isterseniz core kurabilirsiniz,size en uygun'u o dur

Üst Alt