Haftalık Güncelleme 4.5.23

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.202
Cvp: Haftalık Güncelleme 4.5.23

mehmetali' Alıntı:
Selam arkadaslar ben MIUI 2S kullanicisyim cinden almistim SIK ARALIKLARLA GIDIP GELMEME RAGMEN BIR TURLU TURKCE DIL YUKLETEMEDIM......LUTFEN BU KONUDA YAPILACAK ADIMLARI VE YUKLENECEK DISYA LINKINI VETIRSENIZ COK SEVINIRIM...ROM SON SURUM YUKLU...
SELAMLAR

Çok yakında resmi TÜRKÇE dil seçeneği resmi güncellemelerin içine eklenecek çeviriyi sitemiz yönetimi bu hafta sonu tam anlamıyla tamamlayacak yapılacak testlerden sonra Xiaomi, MIUI romların içine resmi Türkçe dil seçeneği ekleyecektir. Bundan sonra ki güncellemeler de inşallah böyle bir sorunumuz ve sorununuz kalmayacak.İsterseniz şimdilik bu konudan Türkçe rom dosyasını indirip telefonunuza yükleyebilirsiniz.
http://www.forum.miuiturkiye.net/konu-MultiLang-Haftalik-Guncelleme-4-5-23.html

kralaras

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
16

budur ya :) harikasınız

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427

Best tiger pid=1893 dateline=1400857928' Alıntı:
Arkadaşlar son güncellemeyi indiremiyorum alternatif link yok mu

Hocam mi3 kullanıyorsanız Mi3'lerde bir sorun oluştu o nedenle güncelleme Mi3'lerden geri çekildi.

mehmetali pid=1937 dateline=1400921864' Alıntı:
Selam arkadaslar ben MIUI 2S kullanicisyim cinden almistim SIK ARALIKLARLA GIDIP GELMEME RAGMEN BIR TURLU TURKCE DIL YUKLETEMEDIM......LUTFEN BU KONUDA YAPILACAK ADIMLARI VE YUKLENECEK DISYA LINKINI VETIRSENIZ COK SEVINIRIM...ROM SON SURUM YUKLU...
SELAMLAR

Hocam kısa zaman içerisinde orjinal romlar içinde Türkçe ile birlikte yayınlanmaya başlayacak. Bir süre daha sabretmenizi tavsiye ederim.

mehmetali

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
0

İLGUNİZE COK TESEKKUR EDERİM GONDERDİGİNİZ LİNK TEN YUKLEME YAPTİM ....SU AN TURKCE OLDU...COK MEMNUN OLDUM SAGOLUN

Üst Alt