Tavsiye Güzel bir telefon önerisi.

nosteamv1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şevket
Cihazım
Xperia XA
Meslek
Tekniker
Konular
21
S10+ güncelleme alır almazsa custom rom bol o dert değil ama zamanı geçti işte

Aliak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
One+ 5
Konular
0
Orası size kalmış ama Xiaomi gibi de 1 yıl sonra ekran süreleri yüzünden rom arama derdiniz olmaz.

nosteamv1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şevket
Cihazım
Xperia XA
Meslek
Tekniker
Konular
21
Büyük ihtimalle :)

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Garantili cihaz düşünüyorsaniz o rakamlara Xiaomi hariç bir marka düşünün, ben garantisiz 3500 TL'ye alıp custom rom yükleyip kullanacağım, siz hem yaklaşık 2 bin TL fazla vereceksiniz ve garanti süresince de stock yazılım ile uğraşacaksiniz... nosteamv1

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Aliak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
One+ 5
Konular
0
Bizzat yaşadığım için bu saatten sonra Xiaomi bile düşünmüyorum :) Mi 8 kullanıyorum ve 9 ay sonra bu ROM işlerine girdim, 3-4 yıl önce S serisi ve 2 yıl önce Note 9 kullandım, cidden kafa rahat, 0 problem. Garanti sorunu da yok nerenin garantisiymiş falan, veriyorum tak diye gidiyordu. Yazılım işini düzeltmeden garantili Xiaomi alınmaz, fiyatları da epey tuzlu, sanki mükemmeller her konumda :/

otgunn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdem
Cihazım
Pocophone F1
Konular
14
Bizzat yaşadığım için bu saatten sonra Xiaomi bile düşünmüyorum :) Mi 8 kullanıyorum ve 9 ay sonra bu ROM işlerine girdim, 3-4 yıl önce S serisi ve 2 yıl önce Note 9 kullandım, cidden kafa rahat, 0 problem. Garanti sorunu da yok nerenin garantisiymiş falan, veriyorum tak diye gidiyordu. Yazılım işini düzeltmeden garantili Xiaomi alınmaz, fiyatları da epey tuzlu, sanki mükemmeller her konumda :/
Hocam poco f1 kullanıyorum. İlk xiaomi deneyimim. İşlemcisi güçlü bir cihaz alayım kafasıyla almıştım. Ghost screen oldu. Ghost touch oldu ve bunlar için çok uzun süreler kullanmadım. Yaptırdık ettirdik ekranını derken cihaz sıfırlanınca bir de eu roma geçeyim dedim. Şimdi idare ediyoruz kendisiyle. Bundan önce custom romlu note 2 kullanıyordum. Daha az uğraşmıştım o cihazla ya :D
Fiyatları çok yüksek olmasa gidip yeni note alırım ama fiyatları malum hocam işte. Konuyu bölmeyelim daha fazla. Ben olsaydım ikinci kez tercih etmezdim diyelim konuyada bir cevabımız olsun.

Aliak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
One+ 5
Konular
0
Hocam poco f1 kullanıyorum. İlk xiaomi deneyimim. İşlemcisi güçlü bir cihaz alayım kafasıyla almıştım. Ghost screen oldu. Ghost touch oldu ve bunlar için çok uzun süreler kullanmadım. Yaptırdık ettirdik ekranını derken cihaz sıfırlanınca bir de eu roma geçeyim dedim. Şimdi idare ediyoruz kendisiyle. Bundan önce custom romlu note 2 kullanıyordum. Daha az uğraşmıştım o cihazla ya :D
Fiyatları çok yüksek olmasa gidip yeni note alırım ama fiyatları malum hocam işte. Konuyu bölmeyelim daha fazla. Ben olsaydım ikinci kez tercih etmezdim diyelim konuyada bir cevabımız olsun.
Ucuz etin yahnisi kötü olur diye boşuna dememişler hocam, 2018-2019'da en ucuz SD 845 sunan cihazdı, ilk çıktığında taş gibiydi, kamerası hala güzel ama TR fiyatları da yeni Mi serisiyle oturunca iyice arttı. 2400 lira para değil ama şuanki amiral gemileri için en 5500 istiyorlar :) Geçmiş olsun size de, en azından 4-5 yıl kullanırsanız parasını çıkarır inşaallah, Xiaomi cihazlar performans anlamında kolay kolay üzmezler ama ekrna süresi can alıcı nokta oluyor işte :/.

Üst Alt