Yardım Güvenli Ağ Bağlanma Problemi

asiBenlik

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Asi
Cihazım
iPhone
Konular
2
Merhaba arkadaşlar,
Bu gün evde kablosuz ağıma bağlanamadığımı gördüm.
Modem ayarlarımda her zaman mac filtreleme kullanıyorum. Modeme Bağlı cihahazlarımın mac adreslerini modeme tanıtıyorum böylece kablosuz ağ parolam çözülse bile sisteme kimse giremiyor.
Kendimi bildim bileli modem ayarlarım bu şekilde..
Gördüm ki A2 Lite Telefonum modem de mac filtreleme acık olduğunda kesinlikle bağlanmıyor 2g ye bazen bağlanıyor sonra düşüyor 5g ağına hiç mi hiç bağlanmıyor.
Diyeceksiniz ki "güncelleme yaptın mac adresin değişti" her şey doğru tek tek kontrol ettim.
Evde 3 adet mi telefon var Redmi note 4, Mi8 Lite ve benim A2 Lite sadece bende bu sorun var.
Modemde güvenliği kaldırıyorum bağlı cihazlar kısmında telefonun bağlandığını görüyorum.
Çözemedim.
Ustalar, konu hakkında bilgisi olanlar yorumlarınızı bekliyorum.

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
Merhaba arkadaşlar,
Bu gün evde kablosuz ağıma bağlanamadığımı gördüm.
Modem ayarlarımda her zaman mac filtreleme kullanıyorum. Modeme Bağlı cihahazlarımın mac adreslerini modeme tanıtıyorum böylece kablosuz ağ parolam çözülse bile sisteme kimse giremiyor.
Kendimi bildim bileli modem ayarlarım bu şekilde..
Gördüm ki A2 Lite Telefonum modem de mac filtreleme acık olduğunda kesinlikle bağlanmıyor 2g ye bazen bağlanıyor sonra düşüyor 5g ağına hiç mi hiç bağlanmıyor.
Diyeceksiniz ki "güncelleme yaptın mac adresin değişti" her şey doğru tek tek kontrol ettim.
Evde 3 adet mi telefon var Redmi note 4, Mi8 Lite ve benim A2 Lite sadece bende bu sorun var.
Modemde güvenliği kaldırıyorum bağlı cihazlar kısmında telefonun bağlandığını görüyorum.
Çözemedim.
Ustalar, konu hakkında bilgisi olanlar yorumlarınızı bekliyorum.
Mac adresi donanıma özgüdür ve güncellemeyle vs. değişmez.
Modemi resetleyip filtrelemeleri yeniden ayarlayabilirsiniz, ama adsl bilgilerinizi not almayı unutmayın
Telegram: @mia1turkiye
Facebook:

Son düzenleme:
Oyla:

asiBenlik

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Asi
Cihazım
iPhone
Konular
2
yarenersonmez hocam herşeyi denedim fakat bağlanmıyor.
telefonu fabrika ayarlarına geri döndürüp deneyeceğim fakat sorunun neden kaynaklandığını çözmeden yada bir fikir sahibi olmadan denemek istemedim...

Oyla:
Üst Alt