Yardım Güncelleyici Durduruldu Hatası

inamiyui

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
23
2 gün önce Hellas ROM yükledim ve o günden beri arada bir olmakü üzere ekranımda güncelleyici durduruldu hatası alıyorum. Ne yapabilirim?

Lirikal Militan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
2 gün önce Hellas ROM yükledim ve o günden beri arada bir olmakü üzere ekranımda güncelleyici durduruldu hatası alıyorum. Ne yapabilirim?
Guncelleyici verilerini silmeyi deneyebilirsiniz.
Hellas rom miui tabanlı bi rom mu bilgim yok fakat israrla devam ediyorsa xiaomi.eu sürümünde guncelleyiciyi devre disi birakabiliyoruz. Kullanmadığım icin devre dışı biraktim ben de. Tabi bootloop riski var surumden surume göre değişebilir. Ben de herhangi bir sıkıntı olmadı. Son çare bu tabi riski var.

Oyla:

inamiyui

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
23
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Guncelleyici verilerini silmeyi deneyebilirsiniz.
Hellas rom miui tabanlı bi rom mu bilgim yok fakat israrla devam ediyorsa xiaomi.eu sürümünde guncelleyiciyi devre disi birakabiliyoruz. Kullanmadığım icin devre dışı biraktim ben de. Tabi bootloop riski var surumden surume göre değişebilir. Ben de herhangi bir sıkıntı olmadı. Son çare bu tabi riski var.
bootloop tam olarak nedir? Eğer bu olursa sorun yaratır mı? Hellas rom eu romdan farkı yok.

Oyla:

Lirikal Militan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
bootloop tam olarak nedir? Eğer bu olursa sorun yaratır mı? Hellas rom eu romdan farkı yok.
Hocam bazi sistem uygulamalarini sildiginiz ya da devre disi biraktiginiz takdirde telefon restart dongusune giriyor. Mi ekraninda kalıyor. Devre disi biraktigimiz icin olursa bu durumda twrp modundan wipe yapmak gerekiyor cihazi sıfırlayıp acabiliyoruz. Sildigimiz icin olursa romu yeniden flashlamak gerekiyor.
O yüzden en guvenlisi guncelleyicinin uygulama verilerini sifirlamak sorun yaratmaz.

Oyla:
Üst Alt