Yardım Güncelleyemiyorum

ugurkulahlii

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
K20 Pro
Konular
4
Redmi K30 miui 12 güncelleme geldi fakat hata veriyor güncellemiyor. Cihazım aldığımda rootlu aldım. Güncelleme dosyasını indiriyorum paket seçerek deniyorum yine olmuyor hata veriyor. nasıl güncelleyeceğim nolur yardım
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Redmi K30 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

XSoDia

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
Redmi K30
Meslek
Çok Serbest Meslek
Konular
47
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

gayet güzel vip değilim

Oyla:

ugurkulahlii

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
K20 Pro
Konular
4

gayet güzel vip değilim
Hangi seçenekle yolluyorsunuz

Oyla:

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Güncelleyeceğiniz sürümü internetten dahili hafızaya indirip wipe>advanced wipe>dalvik/art cache ve cache wipe yapıp install kısmından romu bulup üzerine basıp aşağıdaki oku çekip kurunca yeniden başlatın.

Oyla:

acemimerakli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
mi5
Konular
2
Redmi K30 miui 12 güncelleme geldi fakat hata veriyor güncellemiyor. Cihazım aldığımda rootlu aldım. Güncelleme dosyasını indiriyorum paket seçerek deniyorum yine olmuyor hata veriyor. nasıl güncelleyeceğim nolur yardım
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

güncellemek istediğiniz romun zip uzantılısını indirip, twrp üzerinden yükle (install) yapın.

Oyla:

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Yüklemez zipi bilgisayarda bölüp isim değiştirmen gerekiyor Phoenix olmali sana gelende cihaz adı phoenixin yazıyor aynı sorunu yaşadım forumda konu dahi açmıştım.
Forumda konusu var bazı red mi modellerinde inen güncellemeyi pcye atıp zipi parçalayıp notepad++ değişikliği yapılıyor hani (tam adını hatırlamıyorum edit yapılan dosyanın) onu değiştirip sonundaki "in" yazısını silip kaydet yapıp tekrar ziple toplayıp twrpden sorunsuz kurabilirsiniz ancak IMEI düşer twrp silinir eski sürüm ise demedi demeyin miui12 desteği olan twrp var ama root vs yapmıyordu ben bu işlemleri yaparken sadece rom kuruyordu şimdi var mı yani Yeni sürüm çıktı mı bilmiyorum cihaz başkasınındi o yüzden tam takip edemedim

Oyla:

ugurkulahlii

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
K20 Pro
Konular
4
Yüklemez zipi bilgisayarda bölüp isim değiştirmen gerekiyor Phoenix olmali sana gelende cihaz adı phoenixin yazıyor aynı sorunu yaşadım forumda konu dahi açmıştım.
Forumda konusu var bazı red mi modellerinde inen güncellemeyi pcye atıp zipi parçalayıp notepad++ değişikliği yapılıyor hani (tam adını hatırlamıyorum edit yapılan dosyanın) onu değiştirip sonundaki "in" yazısını silip kaydet yapıp tekrar ziple toplayıp twrpden sorunsuz kurabilirsiniz ancak IMEI düşer twrp silinir eski sürüm ise demedi demeyin miui12 desteği olan twrp var ama root vs yapmıyordu ben bu işlemleri yaparken sadece rom kuruyordu şimdi var mı yani Yeni sürüm çıktı mı bilmiyorum cihaz başkasınındi o yüzden tam takip edemedim
En iyisi cihazı aldığım yere götürüp güncelletmek sanırım :) miui 12 nasıl bu arada miui 11 e oranla?

Oyla:

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
En iyisi cihazı aldığım yere götürüp güncelletmek sanırım :) miui 12 nasıl bu arada miui 11 e oranla?

şuan en iyisi MIUI 11 en iyisi stabil değil k30da miui12 demedi demeyin ama ekran herz manuel ayarlama vs olayı var MIUI 12de

Oyla:

XSoDia

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
Redmi K30
Meslek
Çok Serbest Meslek
Konular
47
şuan en iyisi MIUI 11 en iyisi stabil değil k30da miui12 demedi demeyin ama ekran herz manuel ayarlama vs olayı var MIUI 12de
MIUI 11dede var Hz değiştirme ayrıca arkadasin yüklemek istediği rom eu 12.0.4.0 Phoenix k30 için olan rom yani düzeltmeye ihtiyacı yok

Hocam linkini verdiğim romu indir twrp ye gir format data yap reboot recovery yapıp PC bagla romu at install bölümünde dosyay bul yükle

Oyla:
Üst Alt