Yardım Güncellemeden sonra pil yüzdesi

bkalkan55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Redmi note 7
Konular
1
Herkese merhaba. Redmi Note 7 kullanıcısıyım. Son güncellemeden sonra pil yüzdesi ve saat bölümü, yani ekranın sağ ve sol üst kısımlarındaki yazılar yarım görünüyor. Örneğin pil yüzdesinin sadece bir kısmını görebiliyorum. Bu konuyu nasıl çözebilirim?

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
SS atarsanız pil yüzdesi öyle oldu dışına alırsınız.

Aliimran7

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
X3 Pro
Meslek
BT Öğretmeni
Konular
14
Ayarlar - telefon hakkında - miui sürümü yazan yere "artık bir geliştiricisiniz" yazana kadar tıklayın sonra geri yapıp yine ayarlara girin arama yerine geliştirici seçenekleri yazın tıklayın biraz aşağı kısımda en küçük genişlik diye bir şey var ona tıklayın 486 yapıp tamam diyin. Hatalı girilecek bir rakam cihazın açılmamasına sebep olur

bkalkan55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Redmi note 7
Konular
1
Oldu, cok tesekkur ederim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayarlar - telefon hakkında - miui sürümü yazan yere "artık bir geliştiricisiniz" yazana kadar tıklayın sonra geri yapıp yine ayarlara girin arama yerine geliştirici seçenekleri yazın tıklayın biraz aşağı kısımda en küçük genişlik diye bir şey var ona tıklayın 486 yapıp tamam diyin. Hatalı girilecek bir rakam cihazın açılmamasına sebep olur
Hocam şimdi de farklı bir şey oldu. Mesela şarj %75 diyelim, 7 normal ebatta, ama 5 küçücük. Nasıl yapmam gerek? 486yı biraz daha mı düşürsem?

Son düzenleme:

Aliimran7

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
X3 Pro
Meslek
BT Öğretmeni
Konular
14
Oldu, cok tesekkur ederim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam şimdi de farklı bir şey oldu. Mesela şarj %75 diyelim, 7 normal ebatta, ama 5 küçücük. Nasıl yapmam gerek? 486yı biraz daha mı düşürsem?

dpi ile alakalı değil hocam o. miui 11 genel problemi. güncelleme ile çözülecektir zamanla

buseturk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
2
Bu note 7 için mi geçerli acaba benim note 7 kaç yapmam gerekiyor

buseturk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
2
Hocam ekran radiusu fazla verildiği için öyle oluyor, güncellemeyle düzeltirler ama ne zaman Allah bilir xiaomi bu
Yaptım oldu fakat kilit ekranında yine aynı sorun var şarj yüzdem yarım hala ama normal ana ekranda tam oldu çok saçma kilit ekranı içinde ayrı bi yer mi var acaba

Üst Alt