Soru Güncelleme

muhammetfatih12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi Mi 5S
Meslek
Öğrenci
Konular
7
Android ve MIUI gönül veren arkadaşlar dün telefonuma güncelleme geldi lakin hemen indiriyim dedim güncelleme yerine gittiğimde güncelleme gözükmüyor du bu sorunu yaşıyan oldu mu ? yoksa sadece bana özel mi anlamadım

Telefonum : Mi 5S

muluka

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
S2
Konular
7
Hocam güncelleme ilk yayınlandığında belli bir kullanıcı sayısı güncellediğinde güncelleme geri çekiliyor ve bir süre bekliyorlar olumsuz bir durum var mı diye. Eğer olmazsa herkes için tekrar indirilebilir duruma geliyor, eğer olumsuz bir geri bildirim olursa o düzeltilip yeni güncelleme yollanıyor. Son kontrol gibi bir durum. Eğer problemsiz ise yakın zamanda tekrar gelir güncelleme.

muhammetfatih12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi Mi 5S
Meslek
Öğrenci
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam güncelleme ilk yayınlandığında belli bir kullanıcı sayısı güncellediğinde güncelleme geri çekiliyor ve bir süre bekliyorlar olumsuz bir durum var mı diye. Eğer olmazsa herkes için tekrar indirilebilir duruma geliyor, eğer olumsuz bir geri bildirim olursa o düzeltilip yeni güncelleme yollanıyor. Son kontrol gibi bir durum. Eğer problemsiz ise yakın zamanda tekrar gelir güncelleme.
telefon ile takılırken geldi güncelleme bildirimi hemen tıkladım yani zaman kaybı falan yok ama gözükmüyor bundan önceki güncelleme de aynı şey oldu onuda indiremedim

koulo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali ilker
Cihazım
Mi 9 T
Konular
9
Benimde telefonum mi 9t bendede olmustu aynisi 2 gun once

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Rom işlerinden anlamıyorsan, güncellemeni tavsiye etmem. Telefonun çöpe doğru bir adım daha yaklaşmasın.

Üst Alt