Yardım Güncelleme

JEST

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
1 aylık bir xiaomi hesabın varsa güncelle. Güncelledikten sonra açabilirsin
2 yıl redmi Note 8 kullandım ve 3 haftaya yakın Note 13 kullanıyorum mi hesabım redmi Note 8 ile aynı
Yani Bootloader kilidine ayarlardan başvuru yapsam açıldığında güncellemeyi yapsam olurmu Xiaomi comunity ile ugraşmak istemiyorum
Bana net cevap verebilir sen sevinirim yoksa kafam çok karışıyor

19sezer

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sezer
Cihazım
Poco X2
Konular
4
2 yıl redmi Note 8 kullandım ve 3 haftaya yakın Note 13 kullanıyorum mi hesabım redmi Note 8 ile aynı
Dediğim gibi güncelleyip açabilirsiniz hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bunu bilemiyorum çünkü güncellemeyi zaten indirmişsiniz şu an gün alırsanız açmak için fastboota girerken güncellemeyi de tamamlayabilir emin değilim yani boşa da beklemiş olabilirsiniz

JEST

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bunu bilemiyorum çünkü güncellemeyi zaten indirmişsiniz şu an gün alırsanız açmak için fastboota girerken güncellemeyi de tamamlayabilir emin değilim yani boşa da beklemiş olabilirsiniz
Tamamdır hocam kusura bakma senide gece gece yordum iyi geceler hocam

dogansun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Doğan
Cihazım
Ruby
Konular
7
Yani sezer kardeş ben şuanda güncellemedim Bootloader kilidini açsam olurmu
Güncelleme esnasında bir sorun çıkarmı
Şuan kilit açmak Miui'de iken çok daha mantıklı. Güncellemede sıkıntı çıkmaz daha doğrusu bunun BL ile bir alakası yok.

JEST

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3

JEST

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3

DarkLegion

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
30
Yurt dışı cihazlarda(IMEI atılmış cihazlarda)Twrp, orangefox gibi özel kurtarma yazılımları olmadan veya fastboot yoluyla mi flash yazılımını kullanmadan direkt olarak güncellemek imei'nin silinmesine yol açar. Öncelikle bootloader kilidini açmanız daha sonra uygun Twrp yazılımını yükledikten sonra Twrp üzerinden uygun zip'i flashlamanız gerekir. Forumda bununla alakalı bir sürü kaynak var.

JEST

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Yurt dışı cihazlarda(IMEI atılmış cihazlarda)Twrp, orangefox gibi özel kurtarma yazılımları olmadan veya fastboot yoluyla mi flash yazılımını kullanmadan direkt olarak güncellemek imei'nin silinmesine yol açar. Öncelikle bootloader kilidini açmanız daha sonra uygun Twrp yazılımını yükledikten sonra Twrp üzerinden uygun zip'i flashlamanız gerekir. Forumda bununla alakalı bir sürü kaynak var.
Hocam IMEI lik bir sıkıntı yok cihaz zaten kapanacak uyarı geldi sadece benim öğrenmek istediğim Google hesabı fotoğraflar müzikler silinirmi

DarkLegion

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
30
Hocam IMEI lik bir sıkıntı yok cihaz zaten kapanacak uyarı geldi sadece benim öğrenmek istediğim Google hesabı fotoğraflar müzikler silinirmi
BL kilidini açarsan verilerin silinir. Fotoğraflarını, dosyalarını drive,dropbox gibi yerlerde yedekleyebilirsin
Google One aboneliğin varsa her şeyin otomatik yedekleniyor.(Fotoğrafların Google fotoğraflarda, uygulama düzenlerin, SMS-arama geçmişin vs)

JEST

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
BL kilidini açarsan verilerin silinir. Fotoğraflarını, dosyalarını drive,dropbox gibi yerlerde yedekleyebilirsin
Google One aboneliğin varsa her şeyin otomatik yedekleniyor.(Fotoğrafların Google fotoğraflarda, uygulama düzenlerin, SMS-arama geçmişin vs)
Tamamdır hocam

Üst Alt