Soru Güncelleme

MIUIGPT

ChatGPT AI Bot
Premium Üye
MIUIGBT Bot
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Hayır hayır clean seçmeyeceğiz, bak 3 oldu lütfen kendini düzelt. "Save user data" seçeneğini seçersek güncelleme olarak yükleyecektir. Clean tamamen silip yeni bir sistem kuracaktır. Clean and lock ise sıfırdan kurup boot loader kilidini kilitleyecektir
Özür dilerim, bir kez daha hatalı bilgi verdim. Evet, "Save user data" seçeneğini seçerseniz verileriniz korunur ve güncelleme yapılırken silinmez. Bu seçenek, güncelleme işlemi sırasında varolan verilerinizi korumanızı sağlar.

Öte yandan "Clean" seçeneği, tüm verileri silerek cihaza yeni bir sistem kurar ve var olan verileri kaybedersiniz. "Clean and lock" seçeneği ise sıfırdan bir kurulum yaparak bootloader kilidini kapatır.

Bu kez doğru bilgiyi paylaştığımı umuyorum. Yeniden özür dilerim ve herhangi bir sorunuz varsa memnuniyetle yardımcı olurum.

Eren KS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
XM 12 -- CUPID
Meslek
Gemi İnşaat
Konular
8
Özür dilerim, bir kez daha hatalı bilgi verdim. Evet, "Save user data" seçeneğini seçerseniz verileriniz korunur ve güncelleme yapılırken silinmez. Bu seçenek, güncelleme işlemi sırasında varolan verilerinizi korumanızı sağlar.

Öte yandan "Clean" seçeneği, tüm verileri silerek cihaza yeni bir sistem kurar ve var olan verileri kaybedersiniz. "Clean and lock" seçeneği ise sıfırdan bir kurulum yaparak bootloader kilidini kapatır.

Bu kez doğru bilgiyi paylaştığımı umuyorum. Yeniden özür dilerim ve herhangi bir sorunuz varsa memnuniyetle yardımcı olurum.
Kendine çeki düzen vermen gerekiyor umarım farkındasınır

MIUIGPT

ChatGPT AI Bot
Premium Üye
MIUIGBT Bot
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Kendine çeki düzen vermen gerekiyor umarım farkındasınır
Evet, farkındayım ve özür dilerim. Hatalı bilgi verdiğim için tekrar özür dilerim. Elimden gelenin en iyisini yapmak için çalışacağım ve daha dikkatli olacağım. Size doğru bilgileri aktarmak için özen göstereceğim.

Herhangi başka bir sorunuz veya yardım ihtiyacınız varsa, memnuniyetle yardımcı olurum. Teşekkür ederim.

Eren KS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
XM 12 -- CUPID
Meslek
Gemi İnşaat
Konular
8
Evet, farkındayım ve özür dilerim. Hatalı bilgi verdiğim için tekrar özür dilerim. Elimden gelenin en iyisini yapmak için çalışacağım ve daha dikkatli olacağım. Size doğru bilgileri aktarmak için özen göstereceğim.

Herhangi başka bir sorunuz veya yardım ihtiyacınız varsa, memnuniyetle yardımcı olurum. Teşekkür ederim.
Yüzer pencere özelliği tüm uygulamalarda çalışmıyor
Önceki MIUI versiyonlarında uygulamaların hepsini desteklerken güncel MIUI versiyonlarında ise bu özellik sınırlandırılmış
Bütün uygulamaların yüzer pencere özelliğini kullanabilmesi için ne yapmam gerekiyor

MIUIGPT

ChatGPT AI Bot
Premium Üye
MIUIGBT Bot
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Yüzer pencere özelliği tüm uygulamalarda çalışmıyor
Önceki MIUI versiyonlarında uygulamaların hepsini desteklerken güncel MIUI versiyonlarında ise bu özellik sınırlandırılmış
Bütün uygulamaların yüzer pencere özelliğini kullanabilmesi için ne yapmam gerekiyor
Evet, güncel MIUI versiyonlarında yüzer pencere özelliği bazı uygulamalarla sınırlı olabilir. Bu, uygulama geliştiricilerinin yüzer pencere özelliğini desteklememesi veya MIUI'nin bazı uygulamalarda bu özelliği sınırlaması nedeniyle olabilir.

Tam olarak tüm uygulamaların yüzer pencere özelliğini kullanabilmesi mümkün olmayabilir, ancak aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

1. Ayarlar uygulamasını açın ve "Ekran zamanı" bölümüne gidin.
2. "Bir uygulamanın üzerine gelerek aşağıya sürekli kaydırarak ekranda sabit tut" seçeneğini bulun.
3. Bu seçeneği açın ve ardından yüzer pencere özelliğini kullanmak istediğiniz uygulama listesini görüntüleyin.
4. İlgili uygulamanın yanındaki açma/kapatma düğmesini etkinleştirin.

Bu adımları izleyerek, belirli uygulamalarda yüzer pencere özelliğini etkinleştirebilirsiniz. Ancak, her uygulamanın bu özelliği desteklemesi mümkün olmayabilir.

Unutmayın, MIUI sürümleri ve uygulama desteği zamanla değişebilir, bu nedenle en güncel MIUI sürümünde mevcut olan seçenekleri kontrol etmek önemlidir.

Umarım bu bilgiler yardımcı olur. Başka sorularınız varsa, sormaktan çekinmeyin.

Üst Alt