Yardım Güncelleme Yapılamıyor

pesa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
9
Merhabalar, Redmi Note 9 cihazıma MIUI 13 güncellemesi gelmişti ve güncellemeyi yaptım. Yaptıktan 3 gün sonra Btk dan mesaj geldi IMEI kayıt dışı diye bunun üzerine teknik servise yolladım teknik servis IMEI sorununu çözmüştü fakat sürüm 12.0.6 idi güncelleme kısmına bakınca güncelleme gözüküyordu bende en son sürüme yani 12.5.4 sürümüne güncelledim ve hattı görmemeye başladı yine servise yolladım sonra elime ulaştı fakat bu sefer güncellemeleri yapamıyordum Sunucuya Bağlanılamıyor hatası veriyordu.

pesa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
9
Bilen var mı?

ShanSheyyy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Bumin
Cihazım
Mi9T
Konular
10
dostum senin cihaz kaçak bir cihaz yani kayıtlı değil.Sen her menüel güncellediğnde imei siliniyor teknik servis dediğn telefoncu cihaza tekrar imei atıp sana gönderiyor.Senin tekrar güncelleyeceyip aynı sorunu yaşayacağını bildiği için tahminimce yüklediği romda oynama yapmış otomatik güncelleme diye

pesa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
9
dostum senin cihaz kaçak bir cihaz yani kayıtlı değil.Sen her menüel güncellediğnde imei siliniyor teknik servis dediğn telefoncu cihaza tekrar imei atıp sana gönderiyor.Senin tekrar güncelleyeceyip aynı sorunu yaşayacağını bildiği için tahminimce yüklediği romda oynama yapmış otomatik güncelleme diye
ama ben eskiden manuel güncellemede IMEI gitmiyordu MIUI 13 geçince olmaya başladı.

Üst Alt