Yardım Güncelleme Yaparken MIUI Ekranda Takıldı

erolcanozerol

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
erolcan
Cihazım
Mİ NOTE 10LİTE
Konular
1
Daha önce gelen güncellemeleri yaptığımda hiç böyle bir sıkıntı yaşamamıştım. Güncelleme gelince yapayım dedim ve indirdim. Güncelleme yüklendi ama MIUI yazısı ekranda takılı kaldı ne yapabilirim?
Merhaba V12.1.1.0 güncellemesi geldi yükledim fakat MIUI ekranında kaldı bende 45 dk dır bekliyorum ne yapabilirim

abdullahkypnr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
6
aynı sorunu yaşıyorum

EmirhanMehmet

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emirhan
Cihazım
Mi Note10 Lite
Konular
1
Kapatıp açacaksınız sadece. Amoled ekran cihazın o kadar süre parlak ve sabit görüntüde kalması iyi değil aslında. Yarına kadar şarjı bitip kapanır zaten.
Eyvallah hocam. Güncelleme yaparken telefonu açıp kapatmayın diye duyunca yapmak hiç istemedim ama kapatıp açtım hemen güncellenip açıldı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

aynı sorunu yaşıyorum

Merhaba V12.1.1.0 güncellemesi geldi yükledim fakat MIUI ekranında kaldı bende 45 dk dır bekliyorum ne yapabilirim
Ben telefonu açıp kapattım hemen düzeldi. Kapatma tuşuna ve ses kısma tuşuna ekran gidene kadar basılı tutun sonra tekrar powered bu android yazısı gelecek ondan sonra benim telefon açıldı 2-3 dakikaya. Güncelleme de yapılmış şekilde açıldı.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
9
Eyvallah hocam. Güncelleme yaparken telefonu açıp kapatmayın diye duyunca yapmak hiç istemedim ama kapatıp açtım hemen güncellenip açıldı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben telefonu açıp kapattım hemen düzeldi. Kapatma tuşuna ve ses kısma tuşuna ekran gidene kadar basılı tutun sonra tekrar powered bu android yazısı gelecek ondan sonra benim telefon açıldı 2-3 dakikaya. Güncelleme de yapılmış şekilde açıldı.
Rica ederim. Normal şartlarda özellikle kurulum sırasında kesinlikle kapanmaması gerekiyor ancak sizin cihazın durumu farklı. Geçmiş olsun.

nevriyeyesildal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
nevriye
Cihazım
mi note 10 lite
Konular
0
Daha önce gelen güncellemeleri yaptığımda hiç böyle bir sıkıntı yaşamamıştım. Güncelleme gelince yapayım dedim ve indirdim. Güncelleme yüklendi ama MIUI yazısı ekranda takılı kaldı ne yapabilirim?
Merhaba ben de aynı sorunla karşılaştım bu gün bir çözüm yolunu bulabildiniz mi?

lagün

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
orhan
Cihazım
redmi note 9pro
Konular
0
mıuı yazısı ekranda takılı kaldı... reboot yapsamda tekrar eden bır sekılde acmaya calıstıgımda mıuı ekranda duruyor....bu yazılımsal mı donanımsal bir sorun mu? yurtdısı malı... daha ımeı atılmadı.... bildirim mesajı sonrası titreşim takıldı durmadı ben de kapatıp açmamla bu sorun başladı.bir kere telefonu sıfırlama ekranı geldi yaptım çalıştı....sonra ekran desen kilidi takılmaya başladı kapatıp açayım dedim aynı sorun yıne oldu ben anlamadım bu nasıl bir şanssızlıktır:(((

hasanusluoğlu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9 Lite / Mi5s
Konular
31
lagün, twrp varsa tlf.pc ye bağlayın romu tlf.atın ve yükleyin