Güncelleme Yapamıyorum

Noelbaba

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
1
Arkadaşlar herkese merhaba telefonum geldiğinde sanırım multilang rom yüklü geldi çünkü türkçe dil seçeneği vardı telefonu ilk açtığımda şimdi benim şöyle bir sorunum var Ayarlar>Telefon Bilgileri Diyorum> Sistem Güncellemelerine tıkladığımda Ana ekrana atıyor beni. Yüklenen multi romda mı bir sorun var çözemedim ben

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Cvp: Güncelleme Yapamıyorum

Noelbaba pid=5592 dateline=1405511276' Alıntı:
Arkadaşlar herkese merhaba telefonum geldiğinde sanırım multilang rom yüklü geldi çünkü türkçe dil seçeneği vardı telefonu ilk açtığımda şimdi benim şöyle bir sorunum var Ayarlar>Telefon Bilgileri Diyorum> Sistem Güncellemelerine tıkladığımda Ana ekrana atıyor beni. Yüklenen multi romda mı bir sorun var çözemedim ben

Eğer c,hazın orjinalliğinden eminseniz büyük ihtimalle evet hocam. Rom yapımcısı rom içerisine OTA güncelleme desteği eklememiş olabilir.

Telefonu nereden almıştınız? Eğer kullanılmamış bir cihaz aldıysanız multi rom ile gelmesi pek mümkün değil...

Noelbaba

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
1

Telefonu internetten almıştım yani orijinal diye dusunuyorum IMEI sorgulama yapmıştım aldigimda xiaominin sitesinden

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426

Noelbaba pid=5611 dateline=1405529157' Alıntı:
Telefonu internetten almıştım yani orijinal diye dusunuyorum IMEI sorgulama yapmıştım aldigimda xiaominin sitesinden

Madem orjinalliğinden eminsiniz o zaman büyük ihtimalle size satan kişi daha rahat kullanmanız için multi rom yükleyip teslim etmiştir hocam. OTA güncellemesi çalışmadığına göre el ile güncelleme yapmanız gerekecek...

Noelbaba

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
1
Yardiminiz için tesekkur ederim yarin is yerinde deniecem

Üst Alt