Yardım Güncelleme ve imei

elnina

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
21
Merhaba, geçenlerde eu romdan stok roma geçerken imei uçmuştu. Tekrar imei işlemi yaptırdım. Yapan yer güncelleme yaparsan imei uçar dedi. Cihaz stok romda ve rootlu. Otadan güncelleme geldiğinde bir şekilde imei gitmeden güncelleme yapmanın bir yolu var mı acaba ? ( Ayrıca root u kaldırsam imei gider mi? )

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Twrp buckuptan efs yedegi alip pcde saklayin. Ota guncellemesiyle imeinin gitmemesi lazim ama efs yedegi aldiginizda geri donus yapabilirsiniz. Twrp ve root silmeyle imei gitmez.

bordo_mavi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
2
iyi günler. ben çift imei kayıtlı cihaz alacağım bugün 2500 tlye. alacağım kişi çift imei kayıtlı olduğunu güncellemede ,herhangi bi formatta vs uçmayacağını söylüyor. band20 sıkıntısı yaşama durumum olabilir mi acaba? bir de dediği gibi bi imei kaydı yapma durumu var mı?

yaaplu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Naci
Cihazım
RedmiNote12pro
Meslek
Grafik Tasarım
Konular
14
Merhaba, geçenlerde eu romdan stok roma geçerken imei uçmuştu. Tekrar imei işlemi yaptırdım. Yapan yer güncelleme yaparsan imei uçar dedi. Cihaz stok romda ve rootlu. Otadan güncelleme geldiğinde bir şekilde imei gitmeden güncelleme yapmanın bir yolu var mı acaba ? ( Ayrıca root u kaldırsam imei gider
normalde gitmemesi lazım, ben rom attıyorum, fabrika ayarlarına alıyorum, güncellemelerdede bi sorun yaşamadım.

Son düzenleme:
Üst Alt