Yardım Güncelleme Sorunları

Kadir Kılıf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir Kılıf
Cihazım
mi11t
Meslek
Öğrenci
Konular
71
Redmi 5 Plus 64/4 cihazı kullanıyorum.
Mıui 11 güncellemesi geldiğinde güncelledim. Bir çok sorun vardı. Kapadım açtım, Kısmi bir düzelme oldu fakat cihaz çok yavaşlamıştı.
Bende yeni bir konu açarak bu durumu anlattım ve burdan yüklediğim dosya ile tekrar bir güncelleme yaptım. (MIUİ GLOBAL 11.0.2.0 KARARLI) ama bu güncelleme sonrası son kullanılan uygulamalara girme sorunu var, ram düşmesi bir çok uygulamada kasma sorunları meydana geldi.
Çözüm olarak ne yapabilirim?
Bu sorunlar böyle devam edecek mi?
Yeni sorunsuz bir güncelleme gelir mi?

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Güncelleme sonrası fabrika ayarlarına döndünüz mü? Güncellemeler her zaman kalıntı dosyalar bırakır.

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Dönsem kesin olarak düzelir mi hocam?
Düzelen telefonlar da var, düzelmeyen telefonlar da var maalesef. Rom atmayı biliyorsanız stabil bir sürüme dönmenizi ve telefonu güncellemelere kapatmanızı tavsiye ederim.

Çünkü, güncelleme pişmanlıktır... ;)

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Planlı eskitme. miui10 dönmekten başka çaresi yok xiaomi için redmi 5 plus ömrünü doldurmuş yeni cihaz satın al diyor.

Black1man

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Salih
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
6
Mıui 11 güncellemesi geldiğinde güncelledim. Bir çok sorun vardı. Kapadım açtım, Kısmi bir düzelme oldu fakat cihaz çok yavaşlamıştı.
Bende yeni bir konu açarak bu durumu anlattım ve burdan yüklediğim dosya ile tekrar bir güncelleme yaptım. (MIUİ GLOBAL 11.0.2.0 KARARLI) ama bu güncelleme sonrası son kullanılan uygulamalara girme sorunu var, ram düşmesi bir çok uygulamada kasma sorunları meydana geldi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Selamlar knk bende de aynı sorun vardı doğrusu sfırlayacaktım yada eski sürüme dönmeye çalışcaktım fakat tam emin değildim garantisi var çünkü şeyi indirdim google playden xiaomi yazınca xiaominin uygulamaları var orda poco başlatıco var onu indiridim eskisinden daha hızlı ekranı değişiyor yani uygulama yerleri değişiyor ama sen eski haline eski düzene yine geetirebiliyorsun tavsiye ederim anlamadıysan yaz kankam yani yine iyi bu desedğim şey

asanoguz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
12
Mi9T kullanıyorum. Güncelleme yaptıktan sonra ekranda sorun yaşıyorum. Pil göstergesi beyaz renkten siyaha dönüyor ve uygulamalar erişim iznini yeniden istiyor.

Üst Alt