MIUI 12.5 Güncelleme sorun

AyaZx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
RedmiciXx
Cihazım
Redmi Not 8 Pro
Konular
3
Redmi Not 8 Pro Kullanıyorum Yurtdısı imei atılmıs 12.5 geldi guncelemedim guncelleme giti ota veya sistem ayarlarıyla oynadım biraz guncelleseydim IMEI gider diye ve telefon coker diye yani sistem guncelleme geri
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Guncelleme geri gelirmi

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Güncelleme yapmadığınız için size verilen sırayı kaybettiniz sadece. Sürekli kontrol ettikçe yeniden görünür olacaktır size de. Ancak sorununuzu direkt romun konusuna yazmanız daha iyi olacaktır.

AyaZx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
RedmiciXx
Cihazım
Redmi Not 8 Pro
Konular
3
Güncelleme yapmadığınız için size verilen sırayı kaybettiniz sadece. Sürekli kontrol ettikçe yeniden görünür olacaktır size de. Ancak sorununuzu direkt romun konusuna yazmanız daha iyi olacaktır.
Rom um global benimde gerş gelirmi gelmesse bunu nası kurcam telefon dan anlıyorum ama rom hic bilmem

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Rom um global benimde gerş gelirmi gelmesse bunu nası kurcam telefon dan anlıyorum ama rom hic bilmem
Cevap yazdım zaten hocam. Sizin bu sorunuzun cevabını da yazdım. IMEI ile ilgili sorununuzu ancak Note 8 Pro kullanıcılar bilir, onu da romun konusuna yazmanız lazım. Romun konusunu da attım.

AyaZx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
RedmiciXx
Cihazım
Redmi Not 8 Pro
Konular
3
Cevap yazdım zaten hocam. Sizin bu sorunuzun cevabını da yazdım. IMEI ile ilgili sorununuzu ancak Note 8 Pro kullanıcılar bilir, onu da romun konusuna yazmanız lazım. Romun konusunu da attım.
Teşekkğrler yazdım romun konusuna

Üst Alt